Дали желбата за анален секс кај мажите ги прави хомосексуалци?

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Се додека немаат/не посакуваат секс со некој од истиот пол, не зборуваме за хомосексуалци. Башка, кај ги наоѓате темиве од 2006, не пишуваат веќе луѓето кои очигледно знаат нешто на темата:)
А да, ми има побарано тип да му брцнам прст у гз и тогаш одбив, ми беше пореметено како помисла:)
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Се додека немаат/не посакуваат секс со некој од истиот пол, не зборуваме за хомосексуалци. Башка, кај ги наоѓате темиве од 2006, не пишуваат веќе луѓето кои очигледно знаат нешто на темата:)
А да, ми има побарано тип да му брцнам прст у гз и тогаш одбив, ми беше пореметено како помисла:)
Си требала, јебига сепак анусот е ерогена зона, кој што сака нека каже. И не, не сум педер, факјуол.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Прст во мојот анус е тотален трн оф .
Без разлика чив прст, од особа од било кој пол .

Додека пак анален секс , како фантазија увек постоела кај машките ама ретко кај кој таа фантазија станала толку „екстремна“ па за да добие желба да го стави во билокаков анус (читај:Машки) . Мислам дека нема потреба од дискутирање за вториот случај , едноставно разностраност во секс.
 
O

Out Boy

Гостин
Хехе, темава вришти од игноранција...

Дали желбата за вагинален секс кај мажите ги прави хетеросексуалци? :pos2:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Една од темите со квалитетна дискусија.Ве молам одржете го ритамот,зошто во спортивно се ќе бришам бидејќи несакам да се уништи.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Дека хетероексуалци практикуваат ресептивен анален секс било со жени ли мажи имате овде. Објаснето е во детали :icon_lol:.

Машката G-Точка се наоѓа во анусот.
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
Никогаш не сум го помислила ова :).
Не сметам дека ги прави хомосексуалци, затоа што машките имаат одредени атрактивни делови од телото на спротивниот пол и вршат чинови кои се извршуваат при сексуалните односи кои водат до оргазам. Исто како што милуваат да им свршуваат на девојките (во принцип) на секој можен дел од телото, да бидат задоволени орално (речиси кај целиот машки род) ..така и многумина уживаат во аналниот секс и задоволството кое произлегува од него.
Сосема друго е со хомосексуалците, нив тоа им е единствен начин да имаат односи :) А и да е типот со геј-ориентација, вројатно не би го правел истово со жена, туку одамна би се задоволувал со маж :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom