astrion
Поени од реакции
17

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Има излезено нова книга за Нострадамус и неговите предвидувања,книгата се вика Кодот на Нострадамус од др Мајкл Ратфорд( трета светска војна) и предвидувањата се некаде до 2012 а не таму некој подоле до 3050 или незнам што,дезинформации еве ви одприлика за што се работи а за подетално прочитајте ја книгата доколку имате желба и време,поздрав

    Цитиран твој постар пост но би сакала да те прашам за книгата спомената погоре дали ја има во Македонија (на македонски) и ако ја има каде може да се најде благодарам однапред. Поздрав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom