Дали желбата за анален секс кај мажите ги прави хомосексуалци?

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Зезав де! Ти одма сусцептибилност покажуваш. :pijan:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Acid напиша:
Незнам за другите, јас не сакам ништо во мојот гз. Знам дека Долфин ќе ме нападне (пошто сигурно он пробал, зошто нели - се пробал), ама мислам дека тие што уживаат додека парнерката им пика прсте во шупче имаат хомосексуални нагони.

Нагоните ќе се зголемат, значи ќе мора да се зголеми и „надразнувачот”. Прстето нема веќе да ги задоволува, па ќе побараат нешто поголемо.

Значи анален хетеросексуален секс - во никој случај не значи хомо нагони.

Секс со прст во г'зе - хомо нагони.
:ne: не го замислувај ти така
и не у прашање шупчето... реков - една третина од прстот и се витка нагоре и се масира простатата... Пробај, и не кажувај на никој, ама пробај, ќе видиш за што зборам... Е сеа, пошто и мене у глава ми е шубе, и ја го прааам тоа ептен ретко...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Еј, еј, не забегувајте и не ја носете дискусијата во погрешна насока со желби за бутање прсти. Прашањето беше за желбата да се пенетрира во женскиот анален отвор.
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Во ред
Па шо знам си имаме ние една "дупка" која си е наменета за таа работа нели :icon_roll и анален секс си е анален секс нема некоја разлика во тоа дали е со женско или машко, ти од позади не гледаш шо е нели, така да исто е дали на женско или машко нели?
Тоа си е мое мислење, знам дека нема да ве бендиса на вас мажите ама јас така го сфакам тоа, да не се разбереме погрешно, јас не велам дека ако машко посака анален секс дека сигурно е хомосексуалец, туку дека се во прашање некои скриени хомосексуални нагони, и не велам дека СТЕ хомосексуалци, ова нагласувам за да не се разбереме погрешно.
Само прашувам и сакам да согледам мислења од другите, да не речете после дека ве направив хомосексуалци :icon_razz
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не ти држи теоријата. Ти лезбејка си пошто сакаш да те лижат?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Свирка у секое дупче па и у шупче, со женка - како може тоа да биде хомо, па дури и closet homo! Булшит. КО пичколиж да е лезбејски!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Во сексот нема строги правила, неможеш да кажеш дека секс треба да се практикува само во едната „одредена” дупка. Не ти „држи вода” теоријава.

Ама ич!
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Не е теорија, туку е мислење, и не барам да го прифатите сите туку само кажав зошто така мислам :icon_roll
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Devilish Angel напиша:
Во ред
Па шо знам си имаме ние една "дупка" која си е наменета за таа работа нели :icon_roll и анален секс си е анален секс нема некоја разлика во тоа дали е со женско или машко, ти од позади не гледаш шо е нели, така да исто е дали на женско или машко нели?
Тоа си е мое мислење, знам дека нема да ве бендиса на вас мажите ама јас така го сфакам тоа, да не се разбереме погрешно, јас не велам дека ако машко посака анален секс дека сигурно е хомосексуалец, туку дека се во прашање некои скриени хомосексуални нагони, и не велам дека СТЕ хомосексуалци, ова нагласувам за да не се разбереме погрешно.
Само прашувам и сакам да согледам мислења од другите, да не речете после дека ве направив хомосексуалци :icon_razz
Jas se izvinjavam shto ke bidam volku eksplicitna, ama ste slushnale za eden obicen bioloski fakt a toa e deka sekoe bebe, do prvata godina od zivotot ko ke mu se napolni crevceto, i ko ke se resi da go ispusta ne go pravi odednash tuku si go povrakja i pusta, neshto koe mu cini nevideno zadovolstvo (ne se zaebaam). Znaci po default, od ragjanje site imaat homoseksulani tendencii -- da se sklopi razmisla, bara razmisluvanje pred zaklucokot.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Само незнам по која корелација го поврза со хомосексуалноста.
 

OBDN

Ходајучи Вујаклија
Член од
25 јули 2005
Мислења
1.456
Поени од реакции
32
Мистичен напиша:
Само незнам по која корелација го поврза со хомосексуалноста.
Po istata "korelacija" (logikata shto bi rekla jas) koja ja koristi i Devilish - ako sakash da go muskas u toa bash dupce ondak imash skrieni homoseksulani nagoni. Ili ako sakash prst (mrazam shto mozam da objasnuvam za ovakvi raboti, se osekjam nelagodno) :icon_rollznaci si homoseksualec, t.e. imash skrieni nagoni. Ni ednoto ni drugoto ne se vistina, posto ako se, togash prirodno, bioloski po default site sme nie homosi -- jas onaka samo sakav da dadam primer plus, na loso izvedeni zaklucoci. Veruvaj ima mnogu lugje koi pogornovo koe jas go pisav go koristat za da dokazat neshto drugo...no toa e druga tema, pa ke ostavam da zaklucite sami sto sakam da kazam.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Додека ја читав првата половина од твојот пост, морам да признаам дека ми дојде гнев кон тебе, за после да си речам: "Хух, сеуште ја сакам" откога видов што сакаш да кажеш.
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.727
Поени од реакции
975
Devilish Angel...od kade ti e taa ideja deka zelbata na mazite da imaat analka so zensko e pokazatel deka mazite sto sakat analka so zensko imaat homoseksualni sklonosti?Ako e taka(a voopsto ne e taka),togas i zenskite koi sto sakaat da im bide lizen klitorisot od strana na masko se potencijalni lezbejki(barem spored tebe) :))
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Αλαλ δα τι ε βρε μασκο!!!! Δωε ζενι σο σισκι σε δωε ζενι σο σισκιιιιι!!! Клитот е опасна работа - пазете оти може да се сврти кон вас!!!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Воа, после ќе рече некој и ќе генерализира дека аналките не ги праеле мжејте дерпиња, а ваму Долфин и Торчо се размуабетиле за масажи, анални масажи со пикање прсти во чмар и тн. брееј шо се има на свето и веко :) :) :)!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom