ДЕЧКО МИ Е КОЊ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Девојко не постои врска каде што нема кавги и разочарувања, знам има периоди кога не сакаш никого да видиш, да ставиш крај на се, но не прави нешто за кое може подоцна да се каеш.
Денес за ако не и/му крене на телефон раскинуваат, џабе ти се зборовиве :) Одма се оди на раскин, толеранцијата е сведена на нула.

Да раскинеш на коњ.
Те држам на нишан пази што пишеш во овој подфорум :icon_lol: Патем речиси 5 години сум овде модератор и имам видено секакви наслови и теми, но оваа ќе ми остане во меморија: Дечко ми е коњ!!!
Па јавни го! :icon_lol:
 
B

BrunoFresh

Гостин
Кој му ја пија водата на коњите?
Валда ти :)

бтв. речи му дека е коњ во фаца,изнакарај му се по список, кажи му дека го мразиш и дека ти е одвратен и завршена работа. И онака си почнала со животни,па така и продолжи.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Тој коњ, ти кучка. Да не живеете заедно во зоолошка градина?
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Дај му нека го прочита ова и мислам дека ќе немаш проблеми.
Дечко ти не го знам и незнам дали е коњ ама по ова што го прочитав прилично сум сигурен дека ти си кучка. Како не ти е срам!!!
За да ми оддржиш ти лекции, по моралноста, на форум - верувај ми, неам потреба. Ми е доста од лицемерието на ова општество, кое СЕКОГАШ се трудите да го прикриете, повикувајќи се на Морални норми.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.056
е аман бе,
......................................
господ кога делел памет некои луѓе чадор носеле
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
Мислам дека е совршено јасно во приказната, само жаби стануваат принцови... друг пат со коњи љубење не. :love:
 
I

Iblis

Гостин
За да ми оддржиш ти лекции, по моралноста, на форум - верувај ми, неам потреба. Ми е доста од лицемерието на ова општество, кое СЕКОГАШ се трудите да го прикриете, повикувајќи се на Морални норми.
Батали морални норми, дај кажи оти реши да пишеш на форум за него?
Нели да му кажеше дека е готово ќе завршеше повеќе работа од пишанкава овде?
Да не сакаш (под)свесно да останеш со него?(шо е работава те изневери со друга цура, некоја добро позната?)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Зошто да не? Кога ја отворив темава и ги видов останатите членови што напишале, веднаш се сетив дека некаде на форумов имам прочитано `жени можете и овде да пишувате отворено за секс и се, да знаете дека читаме и ние мажите фемина`, не се сеќавам од кој беше, ама ете причина зошто жените пишуваат таму отворено. Ваљда затоа што нема кој да удри со камења по нив. Замисли овде да седнам и да напишам колку добар секс сум имала минатата вечер, веднаш ќе прострујат зајадливи коментари...
Пак оф топик :) Испричавам се.
Мене искрено темава/девојкава ме извади од такт.
Отвореност искреност секако, но задржи си го достоинството и биди дама јеботе. Не и судам за тоа што чувствува, туку за начинот на којшто го постави проблемот. Нормални луѓе во нормален свет разговараат. Девојкава нема ни достоинство, ниту почит, со самото тоа што и е ДЕЧКО а он е коњ, што кажува самата за себе? Што е она???
И дечко и ја нервира, не видовме дека нешто направил....може и се нервира сеа негде какоа да ја опраи а види ја девојкава што пишува.

И прашање за милион долари- Каков побогу сериозен одговор дададеш навака поставен проблем???

Девојко- What goes around comes around!!!

Колку се испозамарав еј, проклето нека е црвеново вино, знаев дека треба пивце да си пијам:)
 

Macedonia>>Europe

Faster Than Light
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.582
Поени од реакции
836
За да ми оддржиш ти лекции, по моралноста, на форум - верувај ми, неам потреба. Ми е доста од лицемерието на ова општество, кое СЕКОГАШ се трудите да го прикриете, повикувајќи се на Морални норми.
Ти си само за во Саудиска Арабија, таму нема вакви проблеми со дечковци. :D
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
нова тема,
отворена од: Ma Ti Be
наслов: Девојка ми е Кобила!

памтете ми го зборов :pipi:
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
За да ми оддржиш ти лекции, по моралноста, на форум - верувај ми, неам потреба. Ми е доста од лицемерието на ова општество, кое СЕКОГАШ се трудите да го прикриете, повикувајќи се на Морални норми.
Јас за тебе сум доктор за науки по морал!!!
Ти бил дечко, сте имале убави моменти( валда имало штом ти бил дечко), ред на работите е да му кажеш дека нејкеш да си со него. Испочитувај го до крај.
А ти што правиш??? На јавен форум го правиш подоле од гомно, не зашто направил нешто, зашто ти не можеш да го гледаш а патем и немаш муда да му го кажеш тоа у фаца. Слабак над слабаците!

и морам да те цитирам- велиш доволно ти е од лицемерието на оптеството!!
А што друго е твојата постапка, кога него му ќутиш а инкогнито на форум го правиш Коњ???
Лицемер држи лекции за лицемерие....направи услуга на човештвото и оди фрли се под воз...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom