ДЕЧКО МИ Е КОЊ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јануари 2011
Мислења
779
Поени од реакции
382
Понекоаш е и глуп ко магаре. Со самото негово појавување ми се нарушува денот, ми се разнишува самодовербата (у смисла у пм што сум видела кај него). Што да правам???? Како да го откачам за у живот да не ми се појави повеќе пред очи????
Сте биле ли во слична ситуација? Како сте се соочиле со тоа??
Кажи му дека си од планетата K-PAX и дека треба да си идеш дома деновиве.

И другпат не фаќај за дечко секој што ќе ти посвети 5 минути внимание.
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
Иако не слушам вакви песни ! коа глеав операција триумф и ми текна сеа на песнаа
Поздрафче ! :*
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Коњови лол :pos:
Едноставно речи му у фаца ГОТОВО Е и точка.
Абе со идиоти да немаш работа. На сите зборови им даваат поинакво значење, а немаш ни време ни нерви да им црташ збор по збор.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Понекоаш е и глуп ко магаре. Со самото негово појавување ми се нарушува денот, ми се разнишува самодовербата (у смисла у пм што сум видела кај него). Што да правам???? Како да го откачам за у живот да не ми се појави повеќе пред очи????
Сте биле ли во слична ситуација? Како сте се соочиле со тоа??
Дај му нека го прочита ова и мислам дека ќе немаш проблеми.
Дечко ти не го знам и незнам дали е коњ ама по ова што го прочитав прилично сум сигурен дека ти си кучка. Како не ти е срам!!!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Најлесен начин да прекинеш врска, е лош секс, ако го практикувате, ако не дај му на знаење дека ни во иднина нема, ако да, направи го мизерен, прекини го чинот пред да сврши, нека те боли глава и слично :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
А вие душебрижници никогаш не сте се нашле во ситуација да не знаете како да откачите некој?

После чудете се зошто сите жени пишуваат на Фемина и тоа отворено, зашто и такво нешто имам видено на форумов, зошто сите овакви работи жените не ги пишувале тука него на Фемина? Ете, затоа.

Се извинувам за краткиот оф топик.
Е ако се доведам до стање да прашувам на форум како да му раскинам на некој гад (барем како што го опиша цурава), да одам да се убијам :))))))
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
Е ако се доведам до стање да прашувам на форум како да му раскинам на некој гад (барем како што го опиша цурава), да одам да се убијам :))))))
Има културно раскинување и некултурно.Можеш да му речеш ај кој те шиша фаќак патот а можеш и фино лепо да му објасниш.Женскава бара некој културен начин, ама не се искажува културно (КОЊ) :pos:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Понекоаш е и глуп ко магаре. Со самото негово појавување ми се нарушува денот, ми се разнишува самодовербата (у смисла у пм што сум видела кај него). Што да правам???? Како да го откачам за у живот да не ми се појави повеќе пред очи????
Сте биле ли во слична ситуација? Како сте се соочиле со тоа??
Може ли да ми дадеш слика од дечко ти да видам каква раса на коњ е, бидејки има секакви раси и треба да го вакцинираш, домашно животно редовно се вакцинира во ветеринарна станица бидејки ќе го фати лудилото па ќе почне да те рита и добро ли е вакциниран море најдобро ќе ти биде раскини со дечкото и биди ми женска ти да видам можеби ќе бидеш некоја секси свиња ништо не се знае.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Девојко не постои врска каде што нема кавги и разочарувања, знам има периоди кога не сакаш никого да видиш, да ставиш крај на се, но не прави нешто за кое може подоцна да се каеш.
 
M

Moon Child

Гостин
Е ако се доведам до стање да прашувам на форум како да му раскинам на некој гад (барем како што го опиша цурава), да одам да се убијам :))))))
Зошто да не? Кога ја отворив темава и ги видов останатите членови што напишале, веднаш се сетив дека некаде на форумов имам прочитано `жени можете и овде да пишувате отворено за секс и се, да знаете дека читаме и ние мажите фемина`, не се сеќавам од кој беше, ама ете причина зошто жените пишуваат таму отворено. Ваљда затоа што нема кој да удри со камења по нив. Замисли овде да седнам и да напишам колку добар секс сум имала минатата вечер, веднаш ќе прострујат зајадливи коментари...
Пак оф топик :) Испричавам се.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Е ако се доведам до стање да прашувам на форум како да му раскинам на некој гад (барем како што го опиша цурава), да одам да се убијам :))))))
Да раскинеш на коњ.
Те држам на нишан пази што пишеш во овој подфорум :icon_lol: Патем речиси 5 години сум овде модератор и имам видено секакви наслови и теми, но оваа ќе ми остане во меморија: Дечко ми е коњ!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom