ДЕЧКО МИ Е КОЊ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Драга моја, ти сакаш да ги разведеш твоите, дечко ти е коњ без некоја посебна причина и бараш богат дечко кој ќе ти отвори видици и можности. И сите дечковци ти се коњи.
Мое гледиште е дека ти си најголемата, најисфрустрираната и најнеспособна кучка на овој бели свет. Шетај, летај и на форумов не сметај те молам!
Моето минато е контењер, кој трага во него е куче.(рекол некој)
Заклучоци не се донесуваат на ваков начин, ак си правниче ти тоа би требало да го знаеш. ;)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Тргнувајќи од овој кикс и многуте во нејзинитепретходни постови барем ќе признаам дека и е оправдано што бара богат дечко. Очигледно станува збор за ниска интелигенција која нема шанса далеку да догура во овј суров свет.
...пие коктели стриктно, излага само у дискачи, сигурно спамира на Фејсбук со Дејвид Гета, Питбул и лајкнува пејџови на српски поврзани со љубов, принцови и слично...
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
:pos: :pos: ја сакам да видам што парче е :)
Да пукнеш сеа и мене ме замсили, се приклучувам кон желбите. Гарант е некоја 2ка, 3ка што си мисли за себе дека е 10ка.
--- надополнето: Sep 24, 2011 2:00 PM ---
...пие коктели стриктно, излага само у дискачи, сигурно спамира на Фејсбук со Дејвид Гета, Питбул и лајкнува пејџови на српски поврзани со љубов, принцови и слично...
:pos::pos::pos::pos::pos:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Моето минато е контењер, кој трага во него е куче.(рекол некој)
Заклучоци не се донесуваат на ваков начин, ак си правниче ти тоа би требало да го знаеш. ;)
Сакаш ли да ти овозможам добра иднина:) душо?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Чекај, чекај. Темава уште не е во ЧДА?:LOL:
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Ноуп, нејќам да ја повторувам истата грешка два пати. Од коњ на поголем КОЊ не идам.;)
Епа ондак излези со мене,па од коњ на к*р ќе те ставам..Фати се со мене,ќе те напраам човек..
 

El Bohemio

Silver Gate
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.058
Поени од реакции
942
Девојко, индиректно кажуваш дека ги мразиш сите околу себе. Дали си размислила на тоа, дека се мразиш самата себе си ?
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Ноуп, нејќам да ја повторувам истата грешка два пати. Од коњ на поголем КОЊ не идам.;)
кажи каде искачаш, ако кажеш 3 текили на моја сметка имаш. не сум коњ ќе те направам човек ти знаеш ли дека јас сум син на руски жилет.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
who let the dog's (КУЧИЊАТА) out?
Ма Ти Си бре наша муза и инспирација. Знаеш колку беше досадно кога го снема Саше да пишува за Политико? Ти не просветли и не направи среќни. Ајде сега кажи ми, што сакаш да те почестам? Вива, Струмка, 10-ка со кромид у чаршија за да се осеќаш ко кинеска краЉица? И не, немој да се секираш дека сакам да ми бидеш девојка, чисто ова од благодарност. Крава има дедо ми у село, додуше на комшијата е ама пошо он е во Аустралија, дедо ми му ја чува.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom