Гламстик - Секс Прашања

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
postojano go fakam bratmi koga masturbira, a najmnogu od se me nervira sto ne se ni trudi da se skrie i da ja zakluci vratata tuku koga ke vlezam vo sobata toj mi vika izlezi da zavrsam, i dojdi posle 5 minuti. i posle toa se ponasa kako nisto da ne bilo i nema ni sram ni perde, jas poveke se sramam od nego namesto toj. a ima 19 godini i nemal do sega devojka. kazete mi vie koga bi bile na moe mesto kako bi se ponasale
нај јако! браво.... хаххаа искочи да завршам и дојди за 5 минути - хахахаха Ѕ В Е Р !!!
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764
Сите секс прашања и Исповеди (не само на гламстик туку и на Форумот Фемина - ги има и доста такви таму) не се вистина туку се само лаги само како да се привлече внимание да се тепа досада. А сигурно некои имаат и такви фантазии (не дека тоа го имаат направено) како на пример некои којшто имаат Исповеди од типот „Имам редовни сексуални односи со мој близок роднина“...

А тие што се претставуваат дека имаат по 11, 12, 13 години немаат толку... Сигурен сум 102,5% дека имаат по 20 и кусур години... И јас на пример имам 28 години но можам на некој Форум да се претставам дека имам 11...
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Станува збор за ФИРОМ така да свесни сме за тоа и не знам само зошто мислиш дека не знаеме. :)

Сепак, интересни се прашањата и одговорите, за тепање досада:ROFLMAO:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764


Aj кажете дали приказнава не е 100% измислица/??

Како може женско на 13 години да знае што е тоа односи, свршување, сперма???
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154


Aj кажете дали приказнава не е 100% измислица/??

Како може женско на 13 години да знае што е тоа односи, свршување, сперма???
:icon_mrgr:
Ja знаеш денешнава младина колку напредна е така да ова ништо не треба да те изненадува.:icon_lol:

Има еден виц.

Татко:-Докторе дали смеам да разговарам за секс со керка ми,да ја подучам?
Доктор:-Колку години има?
Tатко:-13..
Доктор:-Toгаш ке се изненадите колку многу познавања имаат на тие години.

:)

А приказнава можеби е измислица но дека девојчињата на таа возраст не знаат што е тоа секс и прашања од таа тема не ми се верува.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985


Aj кажете дали приказнава не е 100% измислица/??

Како може женско на 13 години да знае што е тоа односи, свршување, сперма???
Отиди во темана за ретардирани фб слики,групи итн. ќе се изненадиш како изгледаат 14годишните девојчиња :eek:
А не викам дека е вистинска приказнава, ептен има тролови на сајтот али нема везе битно е да фаќаме сеир не го сфаќај толку сериозно тоа :)
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764
:icon_mrgr:
Ja знаеш денешнава младина колку напредна е така да ова ништо не треба да те изненадува.:icon_lol:

Има еден виц.

Татко:-Докторе дали смеам да разговарам за секс со керка ми,да ја подучам?
Доктор:-Колку години има?
Tатко:-13..
Доктор:-Toгаш ке се изненадите колку многу познавања имаат на тие години.

:)

А приказнава можеби е измислица но дека девојчињата на таа возраст не знаат што е тоа секс и прашања од таа тема не ми се верува.
Абе напредна младинава денешна што е што да ти кажам!!!

Како мојт некој на 12-13 години да го сфаќат сексот... Незнаат една реченица да сврзат ќе знаат да сфатат нешто за секс.
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
1.012
Поени од реакции
2.154
Абе напредна младинава денешна што е што да ти кажам!!!

Како мојт некој на 12-13 години да го сфаќат сексот... Незнаат една реченица да сврзат ќе знаат да сфатат нешто за секс.
Можат и те како... да читаат на интернет,да гледаат клипови.:icon_lol:или еве на систематски преглед да ги подучуваат.Секогаш има начин.
Јас пред некој период кај братот на другарка моја кој има 12 години случајно видов Плејбој списание :pipi:И слики полни со секс на нив .
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Абе напредна младинава денешна што е што да ти кажам!!!

Како мојт некој на 12-13 години да го сфаќат сексот... Незнаат една реченица да сврзат ќе знаат да сфатат нешто за секс.
не се наивни како што ги мислиш....
ти може ги гледаш децана кај Ивце пивце што се возат или оние што пејат на Супер ѕвезда и не можеш да ги замислиш кај што прават муабети на тие теми ама ако ги заслушаш од некое ќоше би се изненадил. знаат повеќе и од нивните родители
 
C

cige

Гостин
Lele epten sum izbezumena ve molam pomognete
Znaci ne sum skinata i ne sakam uste sega decko mi da me skine ali ona malku probavme ali ednas bese bez kondom megutoa se oseti i go izdrka uste malce pa svrsi kaj mene na stomak, drugiot den probavme pak ali so kondom i on sonuvase posle toa kako sum ostanala bremena bla bla i sega sum vo panika ne znam zaso ali ete ednostavno ne sum skinata ne svrsi vo mene ama ke stignam do psihijatar tolku so se sekiram ve molam kazete ima li sansi da se ostane bremena :'(
 
Член од
1 мај 2013
Мислења
12
Поени од реакции
16
Здраво јас сум Тамара и јас сум нова на сајтот , и мило мие што ви се придружив .Сакам да се спријателам со секоја од вас и да доживеам нови искуства . Сакам да споделам некои работи од мојот живот кои исто така се и многу битни , за мене можеби ќе мислите дека сум луда ,несалам итн..но ќе ве сватам.Вака значи знам дека сум мала но едноставно се случи. Пред неколку месеци се запознав со еден дечко, тој се вика мартин и има 16 години , тој е многу убав , јас бев напалена пред тоа маструбирав , ми беше многу убаво и тој ми рече дека сака да имаме односи очигледно беше напален..јас не му дозволив но тој со сила почна да ме лапа и да ме соблекува и го пикаше во мене , му се налутив но во исто време ми беше задоволство.
Тој не имаше стаено кондом , и циклусот ми касни , се плашам да не сум бремена :S.Немам никаков контакт со него , незнам што му се дешава . Незнам што да правам-
многу го сакам , но и многу мие тешко , ако се знаеме малку ..иако знам дека ме искористи само за секс .. но знаете едноставно се заљубив , таква сум јас наивна и
он ми го освој срцето , знам дека ќе ме критикувате но што да правам на срцето не се командува ..:( сигурно го имате искусено тоа
Незнам дали да и кажам на мојата мајка . Таа е позната во градот ..многу пати имала секс со сите , оди за пари.. но сепак ја сакам она сепак е моја мајка :).Искусила све живо и диво курветиња . Одамна се разведени со таткоми но сепак со него се гледам често. Знам дека е долго ова но немаше немаше на
кој да му кажам . И така девојки бев искрена , ви раскажаав важен дел од мојот зхивот , се надевам дека ќе ме прифатите таква кака што сум , јас сум многу искрена личност и ги мразам дволичните како што кажав и наивна , не ме осудувајте веднаш ,запознајте ме првин , знам дека е долго , но едноставно тоа сум јас , емотивна личност која сака да се искажи и да ја кажи вистината :)) , наивната тамз.. се надевам нема да ме искористувате , ве сметам веќе како пријателки .
Позз
С ким си такав си. :pos:

Паѓам во депресии ако немам секс повеке од една недела .. помогнете ми девојки што да правам сум пробала и да се самозадоволувам но не помага... <3 ви благодарам однапред <3 како ќе ти помогнет бе тие?
 
Член од
1 мај 2013
Мислења
12
Поени од реакции
16
Imam 16 godini i sum imala seks so 2. Znam deka ne e normalno ova no kako sto znam denes nema nevino devojce na moi godini. mozete da mi dadete bar malce uteha???? :((

Одговорите:
1.ima devojce nevino na tvoi godini.(y)
2.kakva uteha be klecaj se tam :D:pos:

П.С: Секогаш кога сте тажни отворете си гламстик, немат шанси да не цркните од смеа.
 
Член од
1 мај 2013
Мислења
12
Поени од реакции
16
Прашање
Slusnav deka ako laptopot go stavas na nozete ke nozes da imas deca.Tocno e?Lele strav mi e jas sekogas go stavam na nozete :( nedaj bozee da nemam

-.-
Работава ти е „ЛЕЛЕЕЕЕЕ ПОМОШ СЕДНАВ НА ШОЉА, ЛЕЛЕЕЕЕЕ ЧОВЕЧЕ СИГУРНО СУМ ТРУДНА (МОЈТ НЕКОЈ СВРШИЛ ПРЕТХОДНО) :oops::pos::pos::pos::facepalm::vozbud:)“
 

Kajgana Shop

На врв Bottom