Гламстик - Секс Прашања

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Сите прашања се фејк, од чиста досада не знаат што да измислат за да привлечат внимание на некој. ;)
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.069
Поени од реакции
78.291
Премногу е одвратно, ама не можев да не се смеам.
Исповед :facepalm:
Оф мори мајко, зашто ли кликнав....
Сите постови им се на латиница и 50% се - ha нa 13-ти степен.

остатокот не го коментирам, секој желен за внимание го користи интернетов како најдобро може.
 
Член од
29 јули 2012
Мислења
1
Поени од реакции
1
ali sum bremena?!
Epa vaka imav poveke pati odnos so decko mi i toj sekogas svruvase vo mene a mene sega me bolat jajnicite, mi se losi i me boli glavata i nz dali sum bremena pa devojki odgovorete mi ako znaete PLS...
#88023
Рејтинг: 0
Објави на Facebook

Анонимна - 28.10.09 @ 15:45
Re:Dali sum bremena?!

omg ti odma treba da proveris kako si dozvolila nz toj da svrsuva vo tebe ccc... inace kolku god imas?
Одговори

Рејтинг: 0
#88031

Анонимна - 28.10.09 @ 15:47
Re:Dali sum bremena?!

Imam 16 god.
Одговори

Рејтинг: 0
#88034

Анонимна - 28.10.09 @ 20:21
Re:Re:Dali sum bremena?!

pa taman si za osnovanje semejstvo
Одговори

Рејтинг: 0
#88241

хахахахах ќе умрам од смеење:pos:

--- надополнето: 29 јули 2012 во 20:15 ---
хахаха се пресмеав бе
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
znaci vaka imam decko odime 1 mesec veke se poznavame cela godina toj saka da me faka na golo na p****** ne sum sigurna dali e toa vo red ??? toj ima 20 god a jas 19

:facepalm:




Девојки ме интересира што е тоа пред некое време со дечко ми го факав за пенисот и беше навлажнет ама знам не беше сперма што е тоа?

пенис :drk:












Vecerva planirame so decko mi da vodime ljubov..prv pat mi e, a i nemu...taka da ako sakate da mi kazete sto, kako ..i od kaj toj kje znai da pogodi bas vo taa dupka, sto ako promasi????..nervozna sum cel den, me macat glupavi misli...spodelete go vaseto iskustvo ve molam, mozebi kje se smiram malce..


.....maskite koga ke drkaat posle toa izleguva nesto od penisot ?
пробај и ти издркај му го ...можи нема да му излези ништо

:facepalm:









lugjee imam 13 godini se imam muvano so 4 a so ovoj posledniov mu dadov i da me drapa(na golo) za ciciki gz i pi**a..losho li e mnogu sto da pravam??

децава сега :tapp:


postojano go fakam bratmi koga masturbira, a najmnogu od se me nervira sto ne se ni trudi da se skrie i da ja zakluci vratata tuku koga ke vlezam vo sobata toj mi vika izlezi da zavrsam, i dojdi posle 5 minuti. i posle toa se ponasa kako nisto da ne bilo i nema ni sram ni perde, jas poveke se sramam od nego namesto toj. a ima 19 godini i nemal do sega devojka. kazete mi vie koga bi bile na moe mesto kako bi se ponasale

I ti pocni mastrubiraj pred nego da vidime kako ke mu bidi ! -_-


:pos: излези да завршам

ват дафака ам ај ридинг :facepalm::tapp:


 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Сум си ја заборавила лозинката, сега риковери си праев, одам да се смеааааааааам :D
--- надополнето: 4 февруари 2013 во 18:35 ---
Ајмоооо :D

znaci vaka imam decko odime 1 mesec veke se poznavame cela godina toj saka da me faka na golo na p****** ne sum sigurna dali e toa vo red ??? toj ima 20 god a jas 19

Девојки дали е нормално на 15 години на дечкото да му го фаќаш пенисот на голо?
(ај оваа, ама одговоров...)
НЕ!ПА ТИ СИ ДЕТЕ ЌЕ ФАЌАЛА КУРОВИ ОНА!ПА СО КОЈ ПАМЕТ? ТАКА ОЧИГЛЕДНО ТЕ ВОСПИТАЛЕ ОД ДОМА! С-Р-А-М-О-Т-А! (извинете ама сум изреволтирана од вакви! и да можеби имам 14 ама барем имам поголем мозок од курвиве!)

decki shto e toa ,,kilstor ,,
:facepalm::pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Пинки, Пума....дајте бе уште. Споделувајте :pos:
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
http://glamstik.mk/questions/seks/1/ читкај си


треба да барам за да споделувам.....


DALI VI SE SLUCUVA KOGA CITATE EROTSKI PRIKAZNI DA SE NAPALUVATE. MENE MI SE SLUCUVALO GAKITE BUKVALNO DA MI BIDAT ZIVA VODA

ШТО МИСЛИТЕ ДАЛИ Е ОК ДА МУ КУПАМ НА ДЕЧКОМИ БЕЛИ ЅИВРИ ЗА НОВА-ГОДИНА ПОШТО Е МНОГу ЗИМОРЛИВ

Дали кога ви се малце подолги ноктите неможе да се замозадоволувате? Јас да... страв ми е и малце ме боли

обро кој ви е проблемот со благо ретардираните прашања ?

Индивидуална работа. Ако ти сметаат ноктарче, ако не ти сметаат пуштени носи ги.
so koi predmeti se samozadovoluvate?

so kur


Дали кога ви се малце подолги ноктите неможе да се замозадоволувате? Јас да... страв ми е и малце ме бол
 

Kajgana Shop

На врв Bottom