Гламстик - Секс Прашања

Член од
28 декември 2011
Мислења
4.330
Поени од реакции
6.207
Како може женско на 13 години да знае што е тоа односи, свршување, сперма???


:pos:
Ех, Заптија. Кога јас бев шесто одделение на мобилни се вртеа клипови со неколку мои соученички во прилично... инкриминирачки зафати со фаци од прва - втора средно. Ако памтиш тоа и на Чуму беше тема.
--- надополнето: 6 јули 2013 во 14:10 ---
не се наивни како што ги мислиш....
ти може ги гледаш децана кај Ивце пивце што се возат или оние што пејат на Супер ѕвезда и не можеш да ги замислиш кај што прават муабети на тие теми ама ако ги заслушаш од некое ќоше би се изненадил. знаат повеќе и од нивните родители

Тие кај Ивце Пивце имаат по 7-8 години.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.276
Поени од реакции
1.494
ахаххаха, нема шанси ова да е вистина.. сигурно некој отвара акаунти и се заебава :D
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Член од
23 април 2013
Мислења
45
Поени од реакции
73

веќе 3 години имам секс со дечкото досега не сум забележала некакви промени се до пред некој ден кога ке се смејам малце се намокрувам во гаќите, тоа ми се случи 2-3 пати до сега. п.с не ми се мочаше во моментот.
Од што можи да биди, можно ли е мускулите да се олабаени?


Time for potty train!

vaka znaci imam decko i sega se muvame i jas mu sednuvam v skut nekogas,no neli normalno e pri baknuvanje vaginata da se vlazni sama od sebe i sega jas nosev helanki i mislam deka mnogu se osekase mokro :( vie sto pravite koga vi se slucuva ova...?


Незнам за вас , ама јас си ставам памперс , оти многу е мокро, дури онака како од чешма да тече.

ke mi go kaze li nekoj odgovorot na ova prashanje :( ova mene me zagrizuva, toj sega e za 3ta godina.. decko mi e i togas prv pat mu go drkav i sperma ne mu izleze, a poveke vreme go drkav i slucajno go fativ odozgore i mi izgledase raven, inace dignat mu beshe i normalna golemina e, strav mi e zosto e taka -.- sto mislite?

Чекај , чекај добро прочитав , трета година или трето одделение ?

 
Член од
7 април 2013
Мислења
206
Поени од реакции
329
Ве молам да одговорите на другарка ми дали е можно да к.ра у вагина да влезат бидејќи гледало девојчето тројка уствари двајца батки обработувале девојка и сега на другаркава не и е јасно како можело два штрафа во еден мутер да влезат.
Сериозен е муабетов.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.967
Ве молам да одговорите на другарка ми дали е можно да к.ра у вагина да влезат бидејќи гледало девојчето тројка уствари двајца батки обработувале девојка и сега на другаркава не и е јасно како можело два штрафа во еден мутер да влезат.
Сериозен е муабетов.

Нека и олесни, кажи и дека не може. Кратени се фрејмови.
 

Змејко и

Гледачот Дуле од Велес
Член од
10 април 2005
Мислења
1.103
Поени од реакции
1.419
:pos:
Ех, Заптија. Кога јас бев шесто одделение на мобилни се вртеа клипови со неколку мои соученички во прилично... инкриминирачки зафати со фаци од прва - втора средно. Ако памтиш тоа и на Чуму беше тема.
Одма го замислив тој моржот со бркоите "чуму овие примерни ученички ги примениле токму овие зафати? со нас во студиото се експертите..."
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.330
Поени од реакции
6.207
Одма го замислив тој моржот со бркоите "чуму овие примерни ученички ги примениле токму овие зафати? со нас во студиото се експертите..."

Имаше една легендарна изјава тогаш: Подобро да се ебат меѓу клупи место да се тепаат.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.137
Поени од реакции
161
imam 12 god dali mozam da se skinam?
Секој пат кога имаме анален секс со дечко ми нормално со кондом го прави тоа и кје сврши во него, и после тоа некое време (10-15мин.) мене од газот ми тече некаква течност и не ми е јасно зашто е тоа така кога нема свршено во мене туку во кондомот ://
devojki, pred malce imav odnosi so eden koj ne mi e ni decko a imam samo 14. neznam ednostavno se sluci i posle toa ne me ni pogledna samo lezevme 5 min i stana i si zamina inace on e 16god. mislite li deka zgresiv?
Шо праат родителите на овие деца?
 
Член од
1 мај 2013
Мислења
12
Поени од реакции
16
Леле која глупача сум. Нека пукнам,глупава колку сум.Се самозадоволував баш денес.Како не ми текна бе ГЛУПАЧА СУМ НЕВИДЕНА. нЕКА МИ ПРОСТИ ГОСПОД. ќе ми прости ли? се осеќам никако. Како можев бее аман.


АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ГОСПОДЕ ПРОСТИ И ШТО СЕ РОДИ ТОЛКУ ГЛУПА АХАХАХАХХХА СЕА ПРЕД МАЛКУ ГО ИМАШЕ ПРАШАЊЕВО АМА ГО ИЗБРИШАЛЕ АХАХАХАХАХ ОМГ :facepalm::pos::pos::pos: НЕ МОЖАМ ПОВЕЌЕ ахахаххахаха
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
13.200
Поени од реакции
19.177
Прашање
Slusnav deka ako laptopot go stavas na nozete ke nozes da imas deca.Tocno e?Lele strav mi e jas sekogas go stavam na nozete :( nedaj bozee da nemam
Тоа предупредување важи за машки. Кога лежат, лап-топот да не биде на тестисите :D оти можечо да предизвика стерилитет.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
1.894
Тоа предупредување важи за машки. Кога лежат, лап-топот да не биде на тестисите :D оти можечо да предизвика стерилитет.
Само за одредено време односно додека температурата е зголемена.
Барем јас така знам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom