Rokerot
Поени од реакции
20

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • нема чаре за пејпалот. Ќе си отвориш нов преку некој роднина или пријател. Влечи си ги до крај до 2500 еур. После ќе ти бараат копија од сметка за струја вода тв со словенечка адреса и нема да можеш да им дадеш нормално...
  В
  Ki4ko slu6am deka ke si odew so drugarki od skopje na koncertov ovoj vrisok festival sto e.Ako moze da dojdam i ja so vaz deka nemamso kogo da odam na koncert,i da me zapoznaes i ti so niv.Ako go naprai6 toa super si svarno...

  p.s.Klipot so Bebek ti e top43,epten jako sviri6 osobeno rifot kaj 3-ta minuta..
  p.s.p.s
  wwiwiwnwiwiwnwiwiwnwiwnwiw
  В
  Седмициве најјаки се ја мислам.

  7+7=17 Чиста сметка долга нива...кисс
  В
  Zdravo!Gledam deka sviris na gitara.I jas isto taka sviram na gitara i pejam.
  Dali sakas da napravime jas i ti grupa so gitari.Ti ke sviris na gitara i jas ke sviram na gitara,isto taka i jas ke pejam.
  Tapanar ke najdeme preku oglas,a basist ne ni treba,mislam deka na tapanot ima bas.
  Ako si zainteresiran pisi mi na 072 233-463

  p.s.Ako nemas kredit baraj me ne MIRC.Nikot mi e golem_kur_imam_13_gvg
  p.p.s.Spotot kaj sto sviris so Vlado Janevski ti e top!

  kiski
  В
  Jas um kic e,avie gledat e faaci na a 1 televizij a!
  да те прашам во вркса со vk наградната игра, дали кога ти стигна пратката требаше да платиш некој износ за да ја подигнеш.
  П
  Другар ти го донесоа иПод-от дома или ти беше во пошта да го земеш?
  Може да ми објасниш како иде ова работава со ајподиве нано, таа страната VK..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom