Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
I wanted to add features to whateverwewere. Sisaj. :pipi:

Секогаш кога ќе излеземе носејќи ја јас твојата маица ти мојата, кога ќе џвакаме жив несквик од кутија и уништуваме моменти на други парови кои-се-туркаат-кој-да-шлапне-у-водичката-од-врнење а ние ќе измаршираме како под Хитлерски режим низ истата аnd when you cant keep your cool ни 10 секунди и ќе им прснеш смеејќи им се у фаца you amateur you, или кога ќе си посвоиме шопинг карт од сред улица и ќе те возам во истиот по улица ризикувајќи ти природно изместување на запчињата нека ти текне, и кога дебатираме цели два дена со линкови потковани аргументи и цитати дали има глупи мачки и како по дефулт за секое слично мозочно стимулирање капитулираш поради мојата слатка самодоверба иако следниот добитен аргумент ти е одма зад аголот но сакаш јас од лубов да ти го кажам и сам да се дискредитирам - тогаш нека ти текне, тогаш нека ти текне ради кој додадовме features на недефинираното штоидабеше. Me me me me me me!

аnd y still



*пак не ме егобустувај ти лубена .!.*
 
Член од
16 јуни 2014
Мислења
314
Поени од реакции
797
Зошто не можам без тебе де? Ни секунда... коа си тука се ми е совршено, кога не можеме да се видиме, чуеме, ми фалиш ненормално... а и ова км не докрајчија... па дури и мал збор е тоа... се би дала да си тука сега, да те видам, гушнам... да заборавам на цел свет гледајќи во твоите зелени очи...
ми недостигаш... секој момент се повеќе...
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.433
Поени од реакции
19.629
Мноо си ми интересна

Интересна си ми кд се смееш, интересна си ми кд се љутиш, интересна си ми кд ми праиш едење, а наише кд љупиш компири : P Интересна си ми кд пливаш и коса ти е како мокра суканица, интересна си ми кд се замлатуеш и ми збориш оксридски : D Интересна си ми кд ми викаш "пишиии писменцеее", интересна си ми ме глеаш у очи и ме гушкаш...

Увек си ми интересна, увек те сак АМ !
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Имало закон. Стварно?
Ко да си на Правен, мамето.
Будала, ко и тебе да ти е гајле. :D
 
Член од
5 јуни 2014
Мислења
12
Поени од реакции
7
Те сакам, и да, не се срамам да го кажам тоа. Пораснав со тебе, порасна со мене :) Нека остани вака како што е, љубена си !
 
Член од
16 јуни 2014
Мислења
314
Поени од реакции
797
Me stega nesto vo gradive... i poleka se potesko zemam vozduh...
Emotivna sum, bidejki ne si tuka... bidejki mi nedostigas...
Zatoa sum vakva.. zatoa i sakam da bidam sama, a ne da me prasuvaat sto mi e...
Ti si mi ! Sve si mi !
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.981
И сеа шо, месец дена ќе те чекам да се видиме?
Ич не ми се свиѓа шо вака претеруаш уш у почеток :icon_lol:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Duri i vo son pocnuvas da mi se pojavuvash. Chasna rijech.
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Машко: „Толку ми се допаѓаш што сакам да те секснам.“
Женско: „Колку убаво! Но јас тебе те гледам како другар. (И воопшто не ми пречи што ми кажуваш дека сакаш да ме секснеш. Напротив, ми годи. Кажи ми пак, зашто многу ми се допаѓа да сум посакувана, макар 100 пати те одбила и останала сама).“


Машко: „Ти си тотална катастрофа и не би те секснал ни за жива глава.“
Женско: „На кого бе ти?! Доаѓај со мене во кревет!! (Знам дека си сељак, ама многу ми е побитно да сум секснувателна, отколку не. А кој е подобриот начин да ти го докажам тоа, освен ако се секснам со тебе, што велиш дека не сакаш да се секснеш со мене. Ќе видиш ти!)“
 

Kajgana Shop

На врв Bottom