Вашите негативни особини?

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
BTW сите зборите дека имате доверба во секој,и тоа е лошо...а како е некој да нема доверба во никој?...некои работи никогаш не сум ги поделил со некој...некогаш и најблиските не се доволно блиски за да знаат нешто што е тајна...ете и тој е мој проблем,не е ни тешко,ни лесно да се здобие доверба кај мене,но ничија доверба нема да биде доволна за да му/и кажам се што ме мачи на одредената личност
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.128
porano bev golem mrzlivko i nervcik sega samo mrzliv sum
 
N

NeMiRnA

Гостин
Inaet najgolem sto postoi,premnogu ama premnogu sum direktna vo nekoi situacii sto duri preoga vo drskost,brzo se lutam i izbuvnuvam...pa valjda ima use po nekoja:)
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
koi negativni osobini?:vozbud: :pos2:
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Твродглава ептен
Себичњак:) на моменти
Секогаш мора да биде по мое оти тешко на некој после...
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Тврдоглава сум до тука и назад, многу се лутам за глупости, во последно време се’ ме мрзит...... друго не ми теквит :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Мрзлива сум в крај, што би рекле битолчани.:) Знам да бидам тврдоглава, своеглава, да си терам како што мене ми одговара... Да, и себична сум понекогаш. :nesum:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Знам некогаш несвесно да се понашам ладно, баш кога во себе највеќе не се осеќам така. И оставам лош впечаток
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Нема совршени луге, поточно кажано нема луѓе без маани!

Сеа кој како си ги признава, некој помалку некој повеке, но сепак нема кој ги нема!

И јас имам како и секој нормален човек но една од најголемите ми е тврдоглавоста! Си терам по свој зацртан пат, и ептен тешко да скршнам ако сум принудена или пак навистина сватам дека грешам!

Сепак имало ситуации во кои таа тврдоглавост излегла на добра страна, но има и ситуации на кои не се покажала баш добра!
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
па и немам некоја негативна особина :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
PSYtisfaction напиша:
Мрзлива сум в крај, што би рекле битолчани.:) Знам да бидам тврдоглава, своеглава, да си терам како што мене ми одговара... Да, и себична сум понекогаш. :nesum:
Да се дополнам: премногу размислувам пред да постапам, дали е правилно, дали нема да згрешам, дали ќе се каам, дали треба да почекам... Додека да размислам, веќе ми поминала шансата.:(
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
mnogu sum ljubomornaaaaa :)
sebicna, tvrdoglava, svoeglava...a i mnogu se dvoumam...ili ne :)
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
-tvrdoglava si sum malku
-slepo im veruvam na lugeto,i na kraj ke si dobijam............
-mrzliva sum po malku
-nekogas ne razmisluvam sto kazuvam,mozebi so toa gi povreduvam lugeto sto se okolu mene
 
Член од
17 февруари 2007
Мислења
82
Поени од реакции
1
1.срамежливост
2.неодлучност(во некои ситуации многу се мислам што да одберам и на крај пак ќе изберам погрешно)
3.тврдоглавост
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Billa Bong напиша:
Мрзливец тоа е нешто што највеќе го мрзам кај ме фати мрзава:uvo:
И ја исто. toae:

Гижо напиша:
Знам некогаш несвесно да се понашам ладно, баш кога во себе највеќе не се осеќам така. И оставам лош впечаток
Па и ова можда. toae:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom