СпаЈдеР
Поени од реакции
52

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Океј сум ваљда. Пораснав и сеа сум фраер за да идам уште овдека. (just kidding...)
  ....
  Некако ептен голема мрза сум станал да го листам форумот, посебно кога почнаа масовно да бомбардираат новиве членови. Ти арна ли си? :)
  Ќе лафме ние...
  Тука си цел викенд? Ела на гости нешто, ќе глејме некој филм па успут ќе ти кажувум шо как е. Мобилниут не работе, снема батерија, плначут нигде гу нема. Домашниут нема сигнал(си неам поим зшо, ама веќе сус недели е тка). А пу скајп, ти дома лагум дека моментално немиш интернет. Ај ќе видум ак моам од друг мобилен да ти се јавум ор самтинг :P
  Ву секој случај, супер е тука. Са разочарах уд 1-2 професори/ка, ама друагто е ок :)
  друже па дека си ти...та снема ептен..
  та мислах вие денаве дур сум дома,си викум воа дете как са снајде тамка во нашта џунгла од гимназија :) :)
  сакум да ми раскажиш се` живо и диво шо са дешаве сеа,как си задоволен од професори,од класот..од се`!!!!! :)
  поздрав и секое добро..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom