Вашите негативни особини?

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Brzam. Brz sum. Ucam da usporam. Serenity mu e majkata.
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
A, ete, i toa. Jazikot mi e pobrz od mislite
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
pearl напиша:
Моето мото: "Каде е јајцето?" :)
Секогаш, секогаш, ама секогаш чекам да ми дојде јајцето под газот. Најдобро работам под стрес, мозокот ми работи двеста и сум најпродуктивна. Затоа во меѓувреме кулирам, уживам и чекам да се дотркала.
Па тоа е супер особина... :)
 
S

Sith_Lord

Гостин
Where the fuck do I start...?
Инат, суетен, импулсивен, мрза, неумерен, подложен на напади на малодушност после поголем неуспех, тоа што можам (богами и тоа што не можам) да го одложам за утре место да го направам денес, го одложувам, не толерирам глупи луѓе (а треба, до одреден степен), патам истовремено од комплекс на виша и на нижа вредност, итн.

Sith
 

Brutal

Enemy Of God
Член од
27 март 2007
Мислења
168
Поени од реакции
3
Mnogu brzam,ne mislam,duri posle greskata sogleduvam deka sum pogresil :P
Mrzeliv sum i golem inat..Imam polno negativni osobini ali me mrzi da pishuem..
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Премногу сум тврдоглава,кога не сум во право ретко да признаам,не знам да одбијам на некој да му помогнам,иако тој некој не заслужил...Брзо заборавам на лошите работи што ми ги направиле и пак се зафркнувам на истите луѓе и грешки...Некогаш брзам во зборување и ќе кажам што не треба,па после криво ми е...Многу сум мрзлива...:toe: Сигурно уште многу ги има ама овие ми текнаа во моментов.
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Многу сум тврдоглава, тешко се влијае на мене,не сум иницијативна...
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Хммм, премногу се !!!
Пречуствителна сум, за најмали ситници плачам ...
Лаам, а не касам ... Многу избувнувам и луѓево ги плашам (викам многу)...
Секогаш 0.000000001 секунда пред 12 ги завршувам обврските ...
Секогаш своеглава, што наумам правам, па макар и да е најпогрешното.
Неодлучна сум ...
Мрзлива /...
Се врзувам за луѓе, предмети многу лесно и кога ќе дојде до разделба се губам, фрикам ...
Не мислам за последиците (за некоја работа што треба да ја направам, ја правам без да размислам дали ќе ми донесе уште повеќе проблеми или ќе ме извади од нив) ...
Некогаш сум многу нападна (на зборови, без влакна на јазик ко што би рекле, се во лице лупам, а тоа некогаш не е во ред )
ОПТИМИСТИШТЕ најголемо ( слепо верувам на мојата среќа, и најчесто заебувам) ...
Предобра сум ... :helou:

Ват а фак ?! Многу се бре !!! И уште нешто побитно : има уште ... :tapp:
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Паа вака
- Неодлучна (секогаш ми било потребно повеќе време, додека одлучам нешто да направам... што да купам... и.т.н)
- Брзо стекнувам доверба кај секој (што е и лошо, зошто најчесто на погрешен човек сум верувала)
- Брзоплета - јазикот ми е побрз од мислите (иначе ваква сум само во домашна атмосфера :))
- Знам и да си преќутам некои работи, само за да не започнам да се карам со некои луѓе..
- Песимист - (најчесто ми е добра особина ова, но кога границата ќе биде премината... станува негативна)

Сигурно постојат и многу други... Ама неможам да се сетам..
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Emma напиша:
Тврда глава. До бесвест!
Не размислувам што зборувам кога сум под влијание на емоции... Тоа што го мислам - тоа и го кажувам.
Избувнувам секогаш. И кога треба и кога не треба. Место да направам компромис и цивилизиран муабет - *!@#&!
Брзам. Со вжештена глава решавам проблеми наместо да преспијам - и излегуваат непотребни глупости.
Се врзувам за луѓето што ги сакам. (А најчесто тоа се погрешни луѓе.)
Импулсивна.
Премногу чувствителна.
И мрза повремено.
...bash Vaga...hehehee...


...za mene...Extravaganten sum...glavno pravilo e deka nema pravila kaj mene...koga sum ubeden deka sum u pravo ziva sila ne ebavam...samo moeto da si go isteram do kraj...
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
premnogu sum otvoren i za se davam komentar :)
 

mirkec

Неостварена желба
Член од
26 јуни 2007
Мислења
502
Поени од реакции
3
- Premnogu gi analiziram rabotite.
- Im veruvam na lugeto
- Iskren
 

Kajgana Shop

На врв Bottom