Бодибилдинг суплементи

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
11.170
А НДЦ значи "научете да цитирате".
 
Член од
22 јуни 2013
Мислења
238
Поени од реакции
333
Ми треба информација дали знае некој каде можам да најдам ефедрин ? Ми треба за брзо,ако знае некој ве молам нека пише.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
Ми треба информација дали знае некој каде можам да најдам ефедрин ? Ми треба за брзо,ако знае некој ве молам нека пише.
Друже биди среќен ако само ти го избришат прашањево.

Не смее муабет на форумов за стероиди.Јас би ти рекол само,да размислиш 10 пати,и да се консултираш со 20 души околу тоа,и по можност да бидат некои кои се разбираат во тие работи а не некои како џони браво,со чикен легс.
 
Член од
22 јуни 2013
Мислења
238
Поени од реакции
333
JETKUNDO другар ефедринот не спаѓа во ААС туку е бронхиодиатор односно стимуланс,кој има намена и во медицината како терапија при асматични проблеми а во ББ конкретно се користи за слабеење и како стимуланс за енергија и издржливост.
 

Mariusz

biohemija
Член од
22 октомври 2014
Мислења
149
Поени од реакции
46
JETKUNDO другар ефедринот не спаѓа во ААС туку е бронхиодиатор односно стимуланс,кој има намена и во медицината како терапија при асматични проблеми а во ББ конкретно се користи за слабеење и како стимуланс за енергија и издржливост.
Da no zabranet stimulans od pred nekolku godini.
I ima primena samo vo medicinata .
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
11.170
JETKUNDO другар ефедринот не спаѓа во ААС туку е бронхиодиатор односно стимуланс,кој има намена и во медицината како терапија при асматични проблеми а во ББ конкретно се користи за слабеење и како стимуланс за енергија и издржливост.
Забрането е за стероиди и лекови да се дискутира овде, јебига.
 
Член од
15 јануари 2014
Мислења
2.706
Поени од реакции
1.619
JETKUNDO другар ефедринот не спаѓа во ААС туку е бронхиодиатор односно стимуланс,кој има намена и во медицината како терапија при асматични проблеми а во ББ конкретно се користи за слабеење и како стимуланс за енергија и издржливост.
ти одговорив на другата тема.Сепак е забранет,кај сака нека спаѓа.
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Во моментов на наш пазар некој квалитетен протеин и квалитетен глутамин со достапна цена?

Исто така, може да се најде Animal Cuts кај нас?
 

Mariusz

biohemija
Член од
22 октомври 2014
Мислења
149
Поени од реакции
46
Во моментов на наш пазар некој квалитетен протеин и квалитетен глутамин со достапна цена?

Исто така, може да се најде Animal Cuts кај нас?
Koja cena ti e dostapna za dvete?
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Koja cena ti e dostapna za dvete?
За протеин би одвоил од 2500-3600 за 2.3-3.0 кила, со пристојна чистина, односно мала количина филери, ама ја барам најевтината варијанта на пазаров.

А за глутамин искрено, испод 1000-1500.
 

Mariusz

biohemija
Член од
22 октомври 2014
Мислења
149
Поени од реакции
46
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.757
Поени од реакции
2.238
Во моментов на наш пазар некој квалитетен протеин и квалитетен глутамин со достапна цена?

Исто така, може да се најде Animal Cuts кај нас?
Animal cuta od silabg samo, mislam 60 ili 80 eur za 2pakuvanja
 

Kajgana Shop

На врв Bottom