Бодибилдинг суплементи

Дискусија во форумот 'Фитнес, бодибилдинг и рекреација' започната од chipicaoo, 18 октомври 2011.

 1. chipicaoo

  chipicaoo unknown

  Член од:
  11 септември 2011
  Мислења:
  640
  Допаѓања:
  575
  Me interesira kade mozat da se najdat suplementi vo SK i toa Quckmass(Allmax Nutrition) AllWhey(Allmax Nutrition) Univeral Uni-liver(universal)
   
 2. Rabrobil

  Rabrobil Seduce and Destroy

  Член од:
  1 јули 2010
  Мислења:
  860
  Допаѓања:
  250
  Во гет реди, тоа се наоѓа кај цептер у центар на раскрсницата на ќошето, нема што нема, за повеќе информации отвори си napumpajse.com
   
  На JasonStatham му/ѝ се допаѓа ова.
 3. chipicaoo

  chipicaoo unknown

  Член од:
  11 септември 2011
  Мислења:
  640
  Допаѓања:
  575
  proveriv nemaat nisto samo horse power imaat muscule juice na drugo mesto da ne znaes kaj ima
   
  На Gjoroski му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Шеј Лонг

  Шеј Лонг Koristam kirilica.

  Член од:
  16 јуни 2010
  Мислења:
  1.979
  Допаѓања:
  1.605
 5. chipicaoo

  chipicaoo unknown

  Член од:
  11 септември 2011
  Мислења:
  640
  Допаѓања:
  575
  proveriv gi nema tie raboti sto mi trebaat da ne znaete kade gi ima na drugo mesto
   
 6. Srbinovsky

  Srbinovsky

  Член од:
  7 февруари 2011
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  9
  http://napumpajse.com/
   
 7. Gjoroski

  Gjoroski Персонален тренер.

  Член од:
  14 септември 2009
  Мислења:
  1.146
  Допаѓања:
  814
  Па, побарај замена ;)
   
 8. LightWeight

  LightWeight

  Член од:
  21 декември 2011
  Мислења:
  561
  Допаѓања:
  286
  allmax само во гет реди а за уни ливер и јас барав пред некое време и добив одговор од гет реди дека нема и дека најверојатно нема да се произведуваат но како замена слична има бееф амино од истата фирма а за овие предходните работи би ти препорачал ја посетиш продавницата на претседателот SPORTIX. ..(Поседува најголема стручност што е најбитно би ти помогнал потполно и со суплементација и со све останато) поздрав
   
  На Gjoroski му/ѝ се допаѓа ова.
 9. dapez

  dapez

  Член од:
  18 ноември 2011
  Мислења:
  81
  Допаѓања:
  25
 10. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.641
  Допаѓања:
  7.342
  Muscle Juice гејнерот? Ме интересираат мислења, искуства, споредба со сличните на него, како што гледам за ценава горе долу меѓу поевтините е во споредба со други гејнери кои нудат идентична нутритивна содржина.
  Зборувам за обичниот, не за овој најновиов 2600 т.е.
  http://www.bodybuilding.com/store/un/mj.html
   
 11. sajSiGa

  sajSiGa

  Член од:
  4 октомври 2008
  Мислења:
  4.010
  Допаѓања:
  1.240
  Го имам користено и не ми помогна баш. Плус гејнеров има доста шеќер а малку комплексни јагле-хидрати и протеини. Според мене е добар само за пополнување на калориски дефицит во тек на ден, а за ставање на мускулна маса не е баш најдобар избор.
   
 12. hard

  hard

  Член од:
  5 јули 2009
  Мислења:
  1.123
  Допаѓања:
  205
 13. chipicaoo

  chipicaoo unknown

  Член од:
  11 септември 2011
  Мислења:
  640
  Допаѓања:
  575
  a kade se naogja taa prodavnica i dali ima internet stranica posto ne sum od Skopje
  --- надополнето: 14 февруари 2012 во 17:02 ---
  kade se naogja prodavnicata posto na sajtot ne mozev da najdam
   
 14. LightWeight

  LightWeight

  Член од:
  21 декември 2011
  Мислења:
  561
  Допаѓања:
  286
  napumpajse.com ti e na get ready califit.com.mk california fitness gladijatori.com na gladijatori...herkules.com.mk na pretsedatelot
   
  На Big.D му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Gjoroski

  Gjoroski Персонален тренер.

  Член од:
  14 септември 2009
  Мислења:
  1.146
  Допаѓања:
  814

Сподели преку: