Gjoroski
Последна активност:
20 јуни 2019 во 10:25
Член од:
14 септември 2009
Мислења:
1.216
Допаѓања:
878
Поени од трофеи:
175
Showcase Items:
1
Пол:
Машко
Роденден:
8 јули 1970 (Возраст: 48)
Веб-страница:
Локација:
Скопје
Професија:
Претседател на ББФФМ-Тренер на Шампиони.

Сподели преку:

Gjoroski

Персонален тренер., Машко, 48, од Скопје

whey professional 920 gr, 1500 mkd 28 февруари 2018

Последна активност:
20 јуни 2019 во 10:25