Барселона - Реал Мадрид [ЕЛ КЛАСИКО], четврток, 23.08, 22:30

Кој ќе биде победник во првиот дуел?


  • Вкупно гласачи
    119
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.376
Поени од реакции
9.006
Ќе го јадат дебело Барселона изгледа.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.337
Поени од реакции
5.286
Сакам Барса да тепа севкупно, ама Реал заслужено си води. Да не речам ги утепаа.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.612
Поени од реакции
10.324
Nekoj ne saka Barsa da bide ponizena na Bernabe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
ајде лапај барса петарда, HALA Madrid!
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.631
Поени од реакции
4.477
Да беше Бензема ова гол ќе беше...
 
Член од
7 септември 2011
Мислења
3.539
Поени од реакции
4.782
Пипита не сака голови да дава :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.850
Поени од реакции
78.244
Сменете само Реал со Барса и мадридисти со каталонци :icon_lol:
Акција на членовите на Кајгана, во соработка со полицијата.. ВО ПОТРАГА ПО ФАНОВИ НА РЕАЛ МАДРИД
КАДЕ СТЕЕ МАДРИДИСТИИ, КАДЕ СТЕЕ, КАЈ ОТИДОВТЕ?
ЗА ВАС ПЛАЧЕ МАЈКА КАЈГАНА, ЗА ВАС ПЛАЧЕ ЦЕЛА ШПАНИЈАА! :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom