А1 Македонија (VIP)

С

сашенко

Гостин
Луѓе ви текнува на оние мелодиине шо се ставаа да ги забавува оние кои ти вртат? Како се тргаат тие? Или како да сменам песна? :pos:
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
641
Поени од реакции
510
Луѓе ви текнува на оние мелодиине шо се ставаа да ги забавува оние кои ти вртат? Како се тргаат тие? Или како да сменам песна? :pos:
треба да пристапиш на вип веб страницата portal.vip.mk мислам дека беше, ама исклучиво преку мобилен и исклучиво преку GPRS интернет
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
И немаат постпејд понуда/промоција, баш гледам не дава ништо, од 1ви вака е, катастрофа Маркетинг.
Јас чекам да видам која ќе биде новата постпејд понуда, ако не чини One има многу добра.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
И немаат постпејд понуда/промоција, баш гледам не дава ништо, од 1ви вака е, катастрофа Маркетинг.
Јас чекам да видам која ќе биде новата постпејд понуда, ако не чини One има многу добра.
Tи сакаш на секои 15мин. да имаш промоции ли?
До 1 им беше промоцијата со двојно разговор.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Tи сакаш на секои 15мин. да имаш промоции ли?
До 1 им беше промоцијата со двојно разговор.
Таа промоција им беше од Октомври до 29 Февруари.
Чим промоцијата завршува, треба да има нешто ново, нова промоција, или бар да пишат на веб дека старата промоција важи, 1000 минути кон вип, или други работи.
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
И немаат постпејд понуда/промоција, баш гледам не дава ништо, од 1ви вака е, катастрофа Маркетинг.
Јас чекам да видам која ќе биде новата постпејд понуда, ако не чини One има многу добра.
Јас чекав.. Октомври, Ноември, Декември, Јануари.. и од 1 феб сум на Оне.. Супер ми е сега за сега.. се протурив од зборење за 1000 денари
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Јас чекав.. Октомври, Ноември, Декември, Јануари.. и од 1 феб сум на Оне.. Супер ми е сега за сега.. се протурив од зборење за 1000 денари
И јас како тебе се протурив од зборење на вип само, како тебе за 295ден :)
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
И јас како тебе се протурив од зборење на вип само, како тебе за 295ден :)
Е ја на сите мрежи.. плус смс-те ми се во претплата.. 500 комада. сто кај вип би било + 2000 денари на претплатата што јас јас имав
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Што се случува со инфо центарот 0771234?
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.084
Знае ли некој дали го има на лагер во Вип HTC Sensation XL?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom