Албуми со самолепливи сликички

Член од
17 октомври 2011
Мислења
9.522
Поени од реакции
21.771
некој да не знае за премиер лига дали излегуваат албмуите кај нас? овиј албум https://www.youtube.com/watch?v=CMyauDekQrs и дали некој има нарачувано онлајн од некој сајт???
Не, овој мислам дека го нема кај нас. Ова е сајтот на официјалните застапници на Панини за Македонија, Дипрес - https://slikicki.mk/ . Од таму може подетално да се информираш, или евенуално да прашаш дали може преку нив да го набавиш, иако се сомневам дека ќе ти одговорат во брзо време. Јас ги прашав за албумот за Европското 2021, и не добив никаков одговор, а Панини ми одговорија веднаш, за неколку часа.
 
Член од
7 септември 2010
Мислења
508
Поени од реакции
687
Koga ke izlezat za evropskoto od panini kaj nas?

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
374
Поени од реакции
762
Член од
28 ноември 2011
Мислења
122
Поени од реакции
101
На официјалната страна на панини го има албумот од премиер лига дека се продава кај нас ама од 2020 а јас нигде не сум го видел. Затоа прашав да не случајно го има негде 2021.
https://www.youtube.com/watch?v=7eg2_uP81xg&fbclid=IwAR1HzAQ3IgmkmucuEayhYrVPYcnbQK6pyq_IjhqW_grrshdVMvfOsWvXC20 колку чини ваков албум во тврда корица?
Не, овој мислам дека го нема кај нас. Ова е сајтот на официјалните застапници на Панини за Македонија, Дипрес - https://slikicki.mk/ . Од таму може подетално да се информираш, или евенуално да прашаш дали може преку нив да го набавиш, иако се сомневам дека ќе ти одговорат во брзо време. Јас ги прашав за албумот за Европското 2021, и не добив никаков одговор, а Панини ми одговорија веднаш, за неколку часа.
Ziveam uk, ako sakas mozam da ti go oratam albumiv po posta , slikickite ke moras da se snajdes , nema sansi da zemam takvo nesto a da ne otvoram.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
9.522
Поени од реакции
21.771
На официјалната страна на панини го има албумот од премиер лига дека се продава кај нас ама од 2020 а јас нигде не сум го видел. Затоа прашав да не случајно го има негде 2021.
https://www.youtube.com/watch?v=7eg2_uP81xg&fbclid=IwAR1HzAQ3IgmkmucuEayhYrVPYcnbQK6pyq_IjhqW_grrshdVMvfOsWvXC20 колку чини ваков албум во тврда корица?
Не знам, пиши им на Дипрес. Јас сум 100% сигурен дека го нема кај нас.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.078
На официјалната страна на панини го има албумот од премиер лига дека се продава кај нас ама од 2020 а јас нигде не сум го видел. Затоа прашав да не случајно го има негде 2021.
https://www.youtube.com/watch?v=7eg2_uP81xg&fbclid=IwAR1HzAQ3IgmkmucuEayhYrVPYcnbQK6pyq_IjhqW_grrshdVMvfOsWvXC20 колку чини ваков албум во тврда корица?
Го нема :( И јас го барав, ама го нема :(
Го има во Србија знам онлајн имам видено, ама во Македонија за жал го нема :(
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
122
Поени од реакции
101
Оној на топс лига шампиони кого и да го прашам никој не го купува , а нба едвај 4ца се најдовме за размена... сигурен сум премиер лига албум панини дека топ би се продавал кај нас
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.078
Оној на топс лига шампиони кого и да го прашам никој не го купува , а нба едвај 4ца се најдовме за размена... сигурен сум премиер лига албум панини дека топ би се продавал кај нас
Уф, ја не го собирам, земав некои онака ради реда, и тој 365, па и НБАта

Памет, ако решам на ЛШво да им влезам посериозно ќе ти кажам :D

За Премиер Лига и ја тоа мислам, обавезно би го собирал..ама ете :(
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.359
Поени од реакции
5.719
Отепани сме како држава бе. Не знам што очекувате.

Во Србија гледам имаат и Држави и знамиња. Е тој би го собирал.

Пред две-три години го собрав тој од Животинско царство. Ќеф ми се направи оти дотогаш немав комплетирано ниеден. Плус фино изгледа албумот, со по некоја информација за секое животно, баш како мини енциклопедија.

Ко мал собирав тие мини албуми од страница-две со 30-40 сликички што се паѓаа во мастики од некој сомнителен турски квалитет. :D
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
122
Поени од реакции
101
Уф, ја не го собирам, земав некои онака ради реда, и тој 365, па и НБАта

Памет, ако решам на ЛШво да им влезам посериозно ќе ти кажам :D

За Премиер Лига и ја тоа мислам, обавезно би го собирал..ама ете :(
пиши што ти фали 365 и нба.. мене при крај ми се...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom