old_School_mk
Поени од реакции
5.732

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Откако Microsoft го купи Skype и го изгаси својот Windows Live Messenger - Skype стана убедливо НАЈЛОШИОТ софтвер за чат комуникација. FUCK!
    Глеам го тргнале торентот за Watch Dogs од SKIDROW.. Да не знаеш што се дешава?
    old_School_mk
    old_School_mk
    TheSkyOwner
    TheSkyOwner
    Абе торентот што беше ставен беше профил на skidrow шо е наводно trusted... Не го ни симнав уствари.. Мислев да не знаеш што биднало, пошо не ми се верува skidrow да праат вакви глупости...
    old_School_mk
    old_School_mk
    SKIDROW не прават глупости. Глупости прави тој што го аплоудира торентот, но тој не е од SKIDROW. SKIDROW никогаш не аплоудираат торент на јавен тракер.
    значи не ме замарај, таа ти е стара верзија од опера и нема што да поправаат багови за стара верзија, кој сака енџин нека го користи
    ок поз
    Се заебавам бе, мислиш гајле ми е дали на некој му се допаднала некоја серија, филм или било што секој си има свој вкус :)
    old_School_mk
    old_School_mk
    Значи таа реплика ти беше само за собирање лајкови, така? ^.-
    dragonsky
    dragonsky
    И собирања на цитирања :D Само што кликнав носталгично "испрати мислење" оп гледам ти си постирал таков пост и на волеј ми дојде :D No hard feelings :D
    зoшто никој не отвори тема за игра на годината? :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: old_School_mk
    old_School_mk
    old_School_mk
    Искрено да ти кажам, освен Hitman Absolution и Max Payne 3 немаше друга игра што ме импресионираше годинава па може и затоа заборавив да отворам тема. Али еве пошто ме потсети - ќе отворам ;)
    wot
    wot
    Ako be, imase predobri igri godinava.. :)
    Неможе да биде нилски коњ бидејќи урса е мечка а урса на латински значи мечка тралалалала.
    old_School_mk
    old_School_mk
    Е ќе видиш дека може. Сеа ќе им пратам мејл на valve да го направат нилски коњ. :P

    тралалалааа
    Може да не пријавуваш мислења кои не се навредливи? Џабе работа ни отвараш... Фала на разбирањето.
    old_School_mk
    old_School_mk
    Sure boss....

    Али морам да прокоментирам дека многу голема слобода му се дава на типот...
    Дај кажи ако не те мрзи, знам дека ти си по овие работи..
    Ја симнав Max Payne 3 - [RELOADED] од на замунда, ја инсталирам со DAEMON Tools, значи 1 цд, па 2 цд, па 3 цд, па 4 цд и финиш. После објасни ми со ред што трека како треба, и со краков не ми е јасно која папка каде.. Ако не знајш за ова верзија, кажи ми која да ја симнам.
    Фала ти унапред.
    Дајте ми ваш совет дали да купам нова Radeon 6850 за 8 илјади или да купам 3-4 месеци користена Radeon 6870 по иста цена.
    old_School_mk
    old_School_mk
    Абе ти вратив на мејлот, ти реков да ми ги пишеш точните модели на 2те картици.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom