old_School_mk

PC Specs:
MB: Asus Z97-C
CPU: Intel i5-4690K @ 4.4 GHz
GPU: Gigabyte GTX 970 G1 Gaming @ 1253/1903 MHz (1467 MHz Boost)
RAM: Kingston HyperX Beast 16GB @ 2400 MHz CL11
SSD: Samsung 850 EVO 250 GB
HDD: Western Digital Blue 500 GB (Games)
HDD: Western Digital Green 1 TB (Storage)
PSU: Cooler Master V550
Cooler: Cooler Master Hyper 612 Ver. 2
Monitor: BenQ XL2411Z (1080p @ 144 Hz)
Sound Card: Asus Xonar DG
Headphones: Sennheiser HD 518
Keyboard: A4 Tech Bloody B120
Mouse: A4 Tech Bloody A91
Mouse Pad: A4 Tech Bloody Offense
Case: Fractal Design Define R5 Black Window
Роденден
18 септември 1990 (Возраст: 31)
Локација
Ново Лисиче, Скопје
Пол
Машко

Contact

Windows Live
old_school_mk@hotmail.com

Трофеи

 1. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 2. 30

  3000

  Навистина импресивно. Вашите 3000 мислења изгледаат недостижно за останатите членови!
 3. 25

  Сунѓер

  Вие сте вистински сунѓер за допаднати мислења. На вашата сметка успеавте да запишете дури 750 допаѓања. Форумџиите тука едноставно ве обожаваат. Како награда за квалитетната содржина, добивате 25 поени.
 4. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 5. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 6. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 7. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 8. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 9. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 10. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 11. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 12. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 13. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 14. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom