Opsessive fangirl
Поени од реакции
137

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • B
  Гледам ти се допаднало мислењето во подфорумот за филмови, ме интересира да не имаш некои информации за тој клуб дали постои?
  Opsessive fangirl
  Opsessive fangirl
  Немам информации, кога ја отворив темата мислев дека се работи за фан клуб на кајгана, не за вистински клуб :)
  Пошто си прилично информирана, мора да те прашам. За веренички прстен што е поквалитетно - бело злато или Сваровски? Што мислиш?
  Opsessive fangirl
  Opsessive fangirl
  Белото злато е всушност платина, и е повредно од обичните кристали на Сваровски. Сепак, сјајот на кристалите дава некоја доза на гламур, и на крајот се сведува на вкусот на вереницата. Ако е минималист и сака квалитет, платината е добар избор.
  Quick question: Да не знаеш случајно кај има најблиску Burberry ?
  Opsessive fangirl
  Opsessive fangirl
  Има во Солун на Виа Егнација ама не официјална продавница, туку продавница што држи повеќе дизајнерски парчиња. Ако ти се оди малце подалеку, имаш официјални продавници во Белград и во Атина ( и тоа три) и ако те води патот во Истанбул ( 5 продавници) :)
  Misery
  Misery
  Фала :)
  T
  Леле, жити мене.
  Или цитирај ме ако сакаш дискусија, или не ти одговарам повеќе. :D
  И не ми одговори на прашањето на темата, ама нема врска тоа, не очекував одговор. Порано како беше потпишана тука?
  T
  Tetro
  Сум се сетил сега која беше. :D
  Opsessive fangirl
  Opsessive fangirl
  Супер :)
  S
  е ваков костум би носел на мојата Свадба :)))
  Opsessive fangirl
  Opsessive fangirl
  Се обидуваш да и го одземеш сјајот на невестата, или ?
  S
  Shellshock nam67
  хахах ах, невестата мора да биде најубава во тоа биди сигурна, :)
  I
  Уфф уште тие лилјаковите да ги имаше во МК.. од лани на нет ги гледам. Инаку ги има во Белград во тој Меднес во трговскиот Ушче ама кој да иде до таму.
  Имаат madness продавници у Блеград, истите како кај нас?
  Ако се истите, значи и овде ги донеле :vozbud:
  аАаа се израдував сеа :D
  Празници. Iam not into that. Али од манири, фала, среќни и тебе.
  Смеам да прашам какви концерти поспецифично те прават најсреќна? :)
  Фала за честитките =)
  За испитот, мене се ми беше fail, освен listening, кој ми беше со С... И writing, кој очекувам дека или ќе биде В- или ќе го паднам :) Барем за тоа ме бива, на FCE ми беше 100% положено... Ќе видам дали ќе продолжувам, зошто праев муабет со овие од мој клас што ни се во група, и они се мислам... Има време :)
  Глупо ми е по пп, тука да ти честитам, среќна нова година, се најубаво, среќни празници...
  И да те прашам истото што ги прашав и останативе, што планираш, да продолжуваш второ полугодие? Ја откако го паднав ова што полагавме во декември некако се мислам...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom