A
Поени од реакции
104

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Г
  Ххх нинтендо :pos: абе не се сите power бендови ко Dragonforce :D
  Power има classical influence повеќе од било кој друг метал поджанр.
  Мене ми даде 3 рибарски другарчиња. Нефер. Ми се залепија на рака и после ми беа грди али ги голтнав пак.
  Damn!
  Да ти ебам државата она е крива и нивните бирократски процедури во едно шалтерскиот систем при аплицирањето за нов биометриски пасош!

  Слики имаш од концертот?
  Аиии машала во Софија беше а?
  Абе јас немам пасош инаку сега ќе бев мртов.
  Каква е таа напредна технологија што ја носат џенцки металки?
  Ми звучи опасно но и на некој начи сумљиво...
  Ти да не работиш во ДБК?
  Шо има вреска оти си у најшмизларското школо во Скопје?
  Па и јас бев во најстрогата гимназија (и нај шмизларска/кремска) у МК па се декларирав како сакав, носев како сакав, правев како сакав..
  Тие контактни леќи се нешто како на тој Американецо што го викаат Супермен, што пука црвени сончеви зраци преку очите?
  Таква ли си?
  А ти металка си?
  Тоа ти е нешто како жена - киборг, така ми има кажувано батко ми, он има зедено жена металка ама и снемало батерии на 28 години.
  Ех е сега ако одиме по принципот seeing is believing тогаш и бубрезите, панкреасот, џигерот не си ги гледам но врувам дека постојат ама понекогаш за џигерот ми е малку по дискутабилна тема.
  Јас не игнорирам, прифатив дека не постои.
  А незнам на вас нормалните што ви е филмот да бркате по контењери (треш), дали колекционери сте или ви е тоа хоби ама не е убаво млади деца така да уживаат.
  Абе дедо ми, ми има раскажувано дека такво нешто постоело ама не му верувам оти он е комунист.
  А требаше да потенцираш, не се плаши на клада нема да те стават оти имам слушнато дека жени не ставале на клада него на друго (со извинение :) ) а за кладите место имало за тие што се изживљавале врз животни и за гејовите ама тоа е веќе друга сторија....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom