Какви патики носите?

Член од
17 август 2011
Мислења
9.747
Поени од реакции
17.453
Хау мач?
--- надополнето: Aug 26, 2011 9:05 PM ---
Може ли некој да ми каже кога има попусти обично во Адидас, првпат планирам да земам оргинал патики од Адидас па да начекам на попуст..
Како сте задоволни од Адидас патики, има ли шанси доколку се одржуваат да тераат 2 год..?
веројатно може 2 години само нема да изгледаат ко на сликата.Иначе у Солун од 15 Јули до 25 јули ако идете успат одлична можност да си земете патики за 20-50 евра огромен избор на модели:) Во футлокер:)
 
A

Auditore

Гостин
Патиките се adidas а не abibas, adiddas и слично. И тоа што не си од Скопје не значи дека не треба да знаеш кај е салата Борис Трајковски. Е кога ќе ја најдеш, потоа е лесно :)
Па зошто да идам дури во Скопје да купувам во Адидас, кога имам и во Куманово, мислев дека во свите продавници се исти цени и попусти, мислев дека ги држи еден човек, иначе знам каде е салата немај гајле.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.341
Поени од реакции
7.453
Ноп, имаш неколку препродавачи. Еден од нив е и Лукас во ТЦ Соравија. Една другарка ми збореше за интересни патичиња од таму.
 
Член од
19 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
11
Моментално имам:



A пред 1 недела нарачав вакви од ebay, чекам да стасаат:

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Моментално имам:



A пред 1 недела нарачав вакви од ebay, чекам да стасаат:
Од каде ги зеде овие? Во Адидас во ГТЦ ги има?
 
Член од
19 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
11
Од каде ги зеде овие? Во Адидас во ГТЦ ги има?
И тие ми се од ebay нарачани, сакав да ги купам од продавница меѓутоа ги немаа во моментот, а бев изгорен по нив и си ги нарачав. А и поефтино ми испадна :)
 
T

Torchyrus

Гостин
Хау мач?
--- надополнето: Aug 26, 2011 9:05 PM ---
Може ли некој да ми каже кога има попусти обично во Адидас, првпат планирам да земам оргинал патики од Адидас па да начекам на попуст..
Како сте задоволни од Адидас патики, има ли шанси доколку се одржуваат да тераат 2 год..?
од 5 000 на 4 000 20 % попуст , повеќе сум купувал најки до сега ама според моето искуство адидасот може повеќе да тера од најкот додека најкот е подобар на изглед мислам дека би требало да одат 2 години се зависи до човекот шо ги носи .
 
I

indigo child

Гостин
Веќе 8 месеци ме служат овие :)

Одлично си ј авршат работата, не ми се искинаа никаде. Језда ги штедам ја, али тоа ништо не значи.

Сакам да си земам Ванс chukka, им се спремам од пролетта -.-

Кај нас ги немаше во јуни бев последен пат у madness. Ако некој ги видел, одма пп !

А пред малку другарка ми прати стар модел, шо си ги купила од кај нас, за 3.100.

Ми фатија окце овие. Додуше ја сакав љиљакови, ама и црни не се на одмет...
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Веќе 8 месеци ме служат овие :)

Одлично си ј авршат работата, не ми се искинаа никаде. Језда ги штедам ја, али тоа ништо не значи.

Сакам да си земам Ванс chukka, им се спремам од пролетта -.-

Кај нас ги немаше во јуни бев последен пат у madness. Ако некој ги видел, одма пп !

А пред малку другарка ми прати стар модел, шо си ги купила од кај нас, за 3.100.

Ми фатија окце овие. Додуше ја сакав љиљакови, ама и црни не се на одмет...
Уфф уште тие лилјаковите да ги имаше во МК.. од лани на нет ги гледам. Инаку ги има во Белград во тој Меднес во трговскиот Ушче ама кој да иде до таму.
 

Jeff Quin

Altruist
Член од
20 август 2011
Мислења
14
Поени од реакции
4


Energie бре !!! <3
--- надополнето: Aug 30, 2011 12:46 PM ---


Energie бре !!! <3
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846


Energie бре !!! <3
--- надополнето: Aug 30, 2011 12:46 PM ---


Energie бре !!! <3
Убав дизајн на патиката, но едно што не ми се свиѓа, е тоа што 3-4 бои има. Нема со што облека да се комбинира, незнам за тебе. Иначе бела боја на овој модел има ли?
 

Chanel

I feel like a tiny bird with a big song!
Член од
22 мај 2011
Мислења
478
Поени од реакции
307

Вакви, само место розево, знакчето е сино со црвено.
 

Jeff Quin

Altruist
Член од
20 август 2011
Мислења
14
Поени од реакции
4
Убав дизајн на патиката, но едно што не ми се свиѓа, е тоа што 3-4 бои има. Нема со што облека да се комбинира, незнам за тебе. Иначе бела боја на овој модел има ли?
Нема братче, последен модел што остана во Energie во Соравија и се намалени на 3000 динара, али мислам дека пред недела дена има стасано нешто ново, иста линија али други бои. Па може да провериш. Иначе овие на нешто кавеаво, зелено, маслинесто... Поздрав !
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Нема братче, последен модел што остана во Energie во Соравија и се намалени на 3000 динара, али мислам дека пред недела дена има стасано нешто ново, иста линија али други бои. Па може да провериш. Иначе овие на нешто кавеаво, зелено, маслинесто... Поздрав !
Дрѕгар фала на информација. Па ќе појдам до Соравија ќе видам и што има други модели итн...позз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom