ob1
Поени од реакции
24.385

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • А тоа другарчето живее на некоја куќа од мене одма ми е комшија. Порано повеке се дружевме :))
  Апсолутно се согласувам! Одамна не сум гледала некој квалитетен, ама стварно квалитетен филм, еве исклучоци се шатер и инсепшн, а исто така од поновиве многу јак ми е и Департед. :) Инаку фан сум на Леонардо, така што неговата глума најчесто го прави филмот предобар чак и да не е толку. :)
  Поентата е што се губи смислата на филмот како уметност. Како и е се друго што е отидено во к. така и филмовите се отидени заедно со све останато. :)
  А во комедиине нема ни С од смешно, а камоли Х од Хумор. :)
  Нема што да бараш на линкот ти е списокот со епизоди кои играле до сега (со датум) и со епизоди кои треба да играат. Ќе трае до кај мај месец сезоната колку што знам.
  Брат тоа обавезно :) Ќе им кажеме на модераторите да не банираат, и банот да ни истече на 1 јануари.
  А ако заврши нерешено никому ношто :)

  П.С. Пиши ја јавно кладбава во Примера, да знаат сите:)
  Ајде бе може. До Нова Година нема посетување на својот фан-клуб. Друго што сакаш можеш да правиш, ама посетување на својот фан-клуб неможе :)
  Од 1 јануари 2011 година повторно се по старо :)
  :vozbud::pos2: Ми се свиѓа идејава
  На колку време??? :)
  П.С. Ако бидне групнава кладба нема да мора да правиме поединечни:)
  Договорив веќе со Васил во аватар и потпис:)
  Ако имаш нешто друго на ум кажи:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom