ob1
Поени од реакции
23.884

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Друже,со мало закаснување(малку поголемо),ама ако сакаш да ти ги дадам ги имам 486,126,445 и 522 од албумот од светско.:smir:
  Видов бараш албум од Рнс...
  епа ајде адни ме на мсн ако сакаш ќе ти го пратам ;)
  arsenal-maniak@hotmail.com
  Не треба брат фала ќе идам со едно другарче мадридиста исто па ќе видиме на лице место
  Од Скопје сум
  Сум бил и на двете места повеќе пати ама не сум забележал затоа те прашав да не има некое друго место кај што се продаваат такви ствари
  Ќе отидам пак петок - сабота да видам
  Фала на информацијата:tv:
  Сакам и ја да си зеам ама нигде неможам да најдам?
  Од кај го зема ти?
  Мислам ти пиша пред некој ден дека си земал знаме Реал?
  Види антивирусот да не ти го блокира фајлот. Незнам од друго место, пошо и ја го неам фајлот :S
  Бев,ама после еден часот,на транс журката...Неверојатно беше :))
  нема да останеш со празни раце ... замислата ти е добра со вечерата ... може само ружа да и купиш или крин или во гненче продаваат полско цвеќе или орхидеа (мнг симпатично) ... читај што сме ти пишале во рубриката љубов и секс ... сепак постари сме ... знаеме
  за саканата и по повод 2 месеца од вашата врска доволно е да и споменеш дека го помниш денот и да излезете на пијачка, сладолед и сл ... не претерувај со подароци

  Може само едно цвеќе како мало внимание (пр. кала - без целофан и сл ... само со машна)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom