Tise_MKD
Поени од реакции
11

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Другар готово си го вратив акаунтот.. од следен натпревар ставај ме 1-ва стално играм 99.9% ..
  М
  Другар имам проблеми со акаунтот нешто.. чекам одговор да го средат т.е веќе добив така да деновиве ќе го имам акаунтот во свои раце пак .. извини :(
  ej i go prasav mojot manager,mi rece mu trebalo cd,sd,cm i sm...pa ako imas nesto,kontaktiraj so nego....Jacob McCallay mu e imeto
  abe ako nudis uste igraci na pozajmica,mu prativ poraka na ovoj mojot manager u 2b league england ako saka i ako se dogovorite da ni pratis nekoj :smir:
  Во врска со оваа играва footballidentity, брат ако ви треба Side Defender ке ви бидам на располагање. Играм за Хрватски клуб, добри сме, али сепак сакам да играм за Македонски тим т.е. сакам да играм за Вардар! Ако моменталниот SD не ви е активен или немате SD тука сум јас да играм за вас, ветувам 100% активност, зашто имам доста слободно време. :)
  М
  Ајде иди на чело на тимов пред последнава утакмица ако е можно па да ја местиме :pos2:
  ej brat jas dojdov vo vasiot tim se nadevam ke bidam prva postava no sakam da dojde i uste eden kolega od sostavot 5 daniel brishko CD SD(0), SM(0) 18 936419 6 None
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom