ob1's latest activity

 • ob1
  ob1 реагираше на објавата на vidooq во темата Општи дискусии за ТВ серии со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Entourage е одлична за тепање време.
 • ob1
  ob1 започна нова тема.
  Со оглед на тоа што денеска ни го претставија новиот PS5 DualSense контролер, уште еден чекор поблиску сме до новата конзола на Sony, со...
  • toBzQDCVkB8u5YLsJpyoAU.jpg
  • 92397514_10158507125356803_5922528436806483968_o.jpg
  • 92388945_3022160167842731_6046073295629975552_o.jpg
 • ob1
  Денеска ФИФА официјално донесе одлука дека ќе дозволат договорите на играчите кои истекуваат летово, да се продолжат до завршување на...
 • ob1
  ob1 одговори на темата Game of Thrones.
  Those were the days, oh yes those were the days..
 • ob1
  ob1 реагираше на објавата на Rick.Utd. во темата La Liga Santander 19/20 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ob1, eve kako sto pisuvavme pred nekoe vreme i oficijalno kje gi prodolzat dogovorite na tie sto im zavrsuva na 30 juni i transfer...
 • ob1
  Од друга страна, денеска Баерн одржале мислам дека прв тренинг надвор, со тоа што биле помала група и одржавале дистанца од два метри.
 • ob1
  ob1 одговори на темата Коронавирус (COVID-19).
  Ова мора да е следната мерка, ограничување на религиите и забранување на сите верски збиднувања. Само дали имаат муда да донесат вакво...
 • ob1
  ob1 одговори на темата Коронавирус (COVID-19).
  Масовна сахрана.
 • ob1
  ob1 реагираше на објавата на Tоni во темата Фан Клуб: Барселона со Хаха Хаха.
  И пред карантинов ти си играше менаџер :D
 • ob1
  Casa de Papel ?
 • ob1
  ob1 реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Коронавирус (COVID-19) со Хаха Хаха.
  Титула на Ливерпул во ПЛ. :gjavol::gjavol:
 • ob1
  ob1 одговори на темата Коронавирус (COVID-19).
  Ова стварно не ми е јасно како не можат да го разберат луѓето. Океј, ќе умрат луѓево со хронични заболувања кога тогаш, впрочем и сите...
 • ob1
  ob1 реагираше на објавата на Tutor во темата Помош околу Counter-Strike (општо) со Хаха Хаха.
  И пингот ти е паднат.. ја па мислев си апгрејтовал од пентиум 2 у пентиум 3 :D
 • ob1
  ob1 одговори на темата Гитара (почетник).
  А online курсеви да препорачате за луѓето што сакаат да почнат да свират гитара почнувајќи од нула? Не мора да бидат без пари.
 • ob1
  ob1 реагираше на објавата на Syn во темата Коронавирус (COVID-19) со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Aко некој друг постирал, sry,
На врв Bottom