Makedonec_7
Поени од реакции
5.570

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ппа брат , што се замараш... и така цело време го повредуваат кога игра за таа грда Холанѓанска репрезентација...
  затоа не гледам зашто НЕ би го ризикувал
  одма ќе го стави и прв тим ако треба...
  В
  Наредното..иначе убаво е да се надеваш.Не,како и да е тешка утакмица ќе биде,секогаш сме се колеле со нив.
  Ама ако победиме,тогаш уште едно дерби со Јунајтед ќе остане и ќе имаме боза распоред.
  В
  Се надеваш дека ќе го победат Челзи со ист резултат,а?:)
  :)))..A ги купуваш или така ти ги кажуваат?? :))

  ЦЦЦЦ, спортска неам фатено од јуни ебаго...од Вимблдон, кога тргнав у кладилницата СП да пишувам, ама за среќа направив едно и тенис... :)) Последниов месец ама баш ич неам среќа...де у 90та ќе ме издупи една, де у 80та, де незнамкога...
  В
  Мрш бе,одам сега да гледам утакмица.
  Или ќе ни ебат матер,или ние ќе им ебеме матер.ТреЌо нема:)))
  В
  Јеби се бе :pos:

  Не е фер ама,затоа не требаше да ти кажам...хахаха
  Брат, од кај ти е типов што си го стаил во темана Тип на Денот ? Колку е сигурна ? :) Планирам да и ставам повеќе пари па затоа прашувам.. :)
  А да и во триангл почнале пак студенски забави гледам. На почеток имаше па потоа едно време престанаа да прават, повече беше како пицерија. Али интересно местенце. Бифшата девојка моја рабоетше тамо.
  ЕХ ми помина мене времето за тие студенски забави. Незнам дали се сечаваш на поранешна змија и кристи (сега се милениум и казиното). После одевме биг блу мислам беше спроти расчекор, па давидов, па скај итн. Убави времиња беа додека бев студент, но за жал поминаа. Здравје нареден вторник ќе одам за бт али тешко да останам, а ако останам со спиење ќе тркнам можеби до расчекор.

  Интересно е што на времето (за период од 2000 до 2005/6) во расчекор не правеа студенски, али опадна со работа едно време па на крај виде не виде почнаа и тамо да прават.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom