Makedonec_7
Поени од реакции
5.570

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • брат ке видиме за тоа кој ќе се бори за титула ги продадивте најдобрите играчи не викам дека и ние не продадовме столб на средината ама сепак имаме ист тим ко лани кој достигна добри резултати.

    Имаме подигнато пехар и тоа во 2005 ако се сеќаш а вие немате такво нешто осетено ветрините за трофеите од ЛШ ви фанаа прашина еве гледај како изгледа тој трофеј ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=Qgx5titY8L8&feature=related
    А за навивачите си во право ;)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom