Makedonec_7
Поени од реакции
5.768

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Најде кого да прашаш, тие не беа ни планирани Саки кога беше тренер на Милан :pos:
  Како и да е, човекот имаше супер силна екипа со Ван Бастен, Гулит и Рајкард, Барези, Донадони итн... Не верувам дека нешто посебно влијаел на избор на играчи, мислам дека веќе беа во Милан кога го земаа него за тренер. Во секој случај се докажа како тренер.
  Ма во оваа држава ништо не е сигурно веќе :icon_mrgr
  Нека биде како што викаш, од твоја уста во божји уши :)
  Фала на информации, поздрав :)
  Епа ондак од кај знаеш дека пак ќе земаме стипендија??? :icon_mrgr
  При волку измени во законов колку би зимале :raz:
  Или за нас ќе важи старото :)
  Чекај малку, дали ти стигна известување дека стипендијата ти е продолжена??:)
  ПОшто гледам дека си пишал дека со 8.22 си ја продолжил. И јас не сум нешто појак имам 8.5 ама со еден неположен предмет, али уште ништо не ми кажале дека ми е продолжена :(
  Колку што знам имаш аплиоцирано за продолжување на стипенија па да не го тупиме во темана, да те прашам дали знаеш дали има некаква новост :toe:
  Ако сум смешал нешто т.. ако немаш аплицирано за продолжување ондак се извињавам :icon_mrgr
  Е тоа е најголема штета, кога повредите ќе ги уништат кариерите на ептен добри фудбалери.. За Росицки не знам како стои, пошто само во Манчестер пратам така повеќе состојбата на фудбалерите, ама за Харгривс знам оти требаше уште лани во Октомври да се врати, ама обнова на повредата, па пак обнова..па таман изигра 5 минути нова повреда...и упм.. Последен меч колку што јас памтам на Стемфорд 2008 средината на Септември... Исто така има уште многу добри фудбалери што повредите на некој начин им ги уништиле кариерите..нормално тука е и еден од моите омилени фудбалери од кога бев помал, Оле Гунар Солскјер..
  незнам од кај ти се информациите, ама ла лига беше септември месец официјално од уефа прогласена за најјака лига фудбалска во светот, конечно ја помина англиската
  Па добро, те предложив зошто мислам дека најмногу тебе те бива за тоа и се трудиш со текстови ова она. Али вие си знаете, битно да освоиме :)
  Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom