Makedonec_7
Поени од реакции
5.570

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Колкава е квотата за Венгер да си оде и за Венгер да остане. ако има добри квоти може и јас да уплатам, хахахах :D поздрав
  Не беше наменето најмалку за тебе. Убаво пишав едно е да дадете мислење а друго е да се правите дека знаете како треба да се работи. Тебе те сметам на средина :). Шала на страна ок се твоите мислења али некои “експерти“ преку такво ми дојдоја.....
  С
  Надал е подобар во меѓусебните дуели годинава, и на земја плус тоа има победа против него.
  Последните 2 меча изигра одлично.Против Содерлинг мене многу ме изненади неговата добра игра а против Мареј најави дека тоа не било само добар ден туку дека формата се враќа.Мислам дека шпанско знаме ке се вее во париз пак и оваа година
  С
  Уплати спортска бе? Свака ти част ако си фатил алал да ти се парите.Јас едино што не верував дека ке искочи од твоето предвидување беше дека Кловнович ке падне во 4 сета.За Рафа бев сигурен дека во три ке заврши работа само ме изненади што 4 саата му требаа за тоа.А Федерер секоја чест за играта денес, се надевам дека ке забрави до недела вака да игра хахаха...Ај позз и се најубо
  В
  Те следам и тебе и од преска го следам Вилшер,ваљда не е фејкот штом и ти го следиш :)

  Од Анелка дрес и да имам не би го носел,или пак би му ги извадил буквите зошто штета би било таков дрес да се фрли.
  В
  Имам бајги фудбалери на Твитер ама не знам дали профилите им се фејк или не.
  Затоа те прашуам да ми кажеш кој се вистински,а кој не.
  Зашто да не зеам дрес рецимо од Насри :D
  В
  Кај играте тоа куропецалките на Твитер бе,кај што се делат поклони?
  Јеп.. :)

  Од пред 5-6 години.. Тогаш најмногу бев за Роџер, Родик и Хјуит.. Кога Лејтон го загуби финалето на АО од Сафин, ептен ми беше мака и ептен го засакав.. :) И од тогаш сум само за него и за младите и перспективни тенисери.. Така "си навивам" и за Дел Потро, Вердаско и Ноле.. Ама далеку од тоа како што навивам за Хјуит..
  Нема проблем бре.. :)

  И јас, индиректно се побунив за пеналот над Бентнер против третолигашите.. Колку што видов од забавената снимка (само едно повторување видов, тогаш ми се погоди да уклучам) Бентнер сам си летна.. :) Ме интересираше и мене што ќе кажат другите, ама после вчерашното исполнување на кој знае колку страни од темата, мислењето веќе отиде.. :)
  Ти спиеш? :wink:. Јас во последно време само преку ден. Сега ја преведувам дипломската а во меѓувреме и гледам што има на форум да се порасправам со некој од манчестер
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom