Celebrity crush

Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Сега за сега мислам дека не е утната темата и се гледа разлика со онаа другата што е само за секс. Се знае што е crush. Актерките што ги постиравме се баш таков материјал. Тип на девојка што би ја водел на состанок, би ја шетал, би и правел романтики. А од друга страна се знае што е секс симбол.

Ања не би ја постирал во другата тема, а на Ким Кардашијан на пример не и е местото во оваа тема.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Како дете бев заљубен у Аврил Лавињ? ( мислам така се викаше) и девојка ми и беше љубоморна. Ама навистина, се убивав од гледање на тие 2 спота што ги имаше снимено. После, таму некаде 2 3 години покасно, и кој ме трае до ден ден, краш ми е Џенифер Конели. Да, тој што е паметен ќе заклучи дека сакам светли очи, и навистина е така.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
да....ама сега не изгледа така! :D



...со неговата моментална женска! :)
ај да најдеме друг ама да изгледа сега добро, а не на стара слава! мене ич не ми текнува друг, освен Момоа и тој турчинот, ама ги постирав не е веќе интересно!:(
Кијану има психолошки момент, и уствари он наоѓа супститут на мајка му во старкава. И тоа не е за смеење и за она, госип зајадливи коментари, има човеков бајаги лоша судбина живеено. Го сакам и го обожавам и го почитувам како никој на планетава, не можам ништо лошо за човеков да пишам, едноставно архетип на светец ми е Кијану.



Роден е во погрешен свет, односно општество.
 
Последно уредено:
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Како дете бев заљубен у Аврил Лавињ? ( мислам така се викаше) и девојка ми и беше љубоморна. Ама навистина, се убивав од гледање на тие 2 спота што ги имаше снимено. После, таму некаде 2 3 години покасно, и кој ме трае до ден ден, краш ми е Џенифер Конели. Да, тој што е паметен ќе заклучи дека сакам светли очи, и навистина е така.
Ау да очите на Аврил се фантазија. Таква малечка, нежна, ситна, светла коса и уште со тие очи, беше прва љубов на голем број основци. А и немаше лоши песни.

Истиот проблем го имаме, паѓаме на светли очи. :D


 
M

Macedon1um

Гостин
Кијану има психолошки момент, и уствари он наоѓа супститут на мајка му во старкава. И тоа не е за смеење и за она, госип зајадливи коментари, има човеков бајаги лоша судбина живеено. Го сакам и го обожавам и го почитувам како никој на планетава, не можам ништо лошо за човеков да пишам, едноставно архетип на светец ми е Кијану.



Роден е во погрешен свет, односно општество.
Кеану е 9 години постар од Александра, каква старка
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.992
Ja ставив во темана со која од познатите фаци би сакале да имате секс, мада се покајав, би сакал со оваа ол деј, ол најт, 24/7 да живеам заедно. Дури и за шминка и квантна физика да ми зобрува нема да ми е досадно. Ниту нејзиниот лош вкус за облека (според мое видување).

П. С. Пак морам вака слики да објавувам. :mad:

 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.080
Поени од реакции
21.976
Ja ставив во темана со која од познатите фаци би сакале да имате секс, мада се покајав, би сакал со оваа ол деј, ол најт, 24/7 да живеам заедно. Дури и за шминка и квантна физика да ми зобрува нема да ми е досадно. Ниту нејзиниот лош вкус за облека (според мое видување).

П. С. Пак морам вака слики да објавувам. :mad:

A gde je slika ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom