Celebrity crush

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Бидејќи е темава колку-толку на ниво, ќе ставам 2 слики од мојата „селебрити симпатија“, едната ја ставам во спојлер, прво од сериозно голема почит према жената, a второ оти е малку "поексплицитна". :)
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.921
Поени од реакции
4.366
Еее брат,ја си помисливдека у спојлер си ја стаил гола..а ти у прслук
:icon_mrgr: јбг, немаме таква среќа. Но, не можеш да кажеш дека сум направил false advertising, оти ставив наводници на поексплицитна. Инаку сметам дека женава е права дама и заслужува почит, hence спојлерот.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Aј и јас да си ја отворам душата.

Вера Брежњева
600x600-1-14edd7e34aa11a46f25f172f81f8189d-<span class=



За Вера би одел бос по трња.Имав блиска средба со нејзе пред некоја година,и нормално и кажав дека ја сакам ))))) Да ја средам сликата со нејзе ќе ја закачам )))))

Маја Вукичевич
20181211144842

и многу нормално Лидија Вукичевич.Да требаше да ја крстам деснава рака,сигурно Лидија би се викала )))))
LIDIJA-9-978x1024
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.080
Поени од реакции
21.975
Па на темата за секс со познати најверојатно треба да стојат некои што ѕверски би ги отворил.

А тука за некои крашчиња, на пример Ема Вотсон и Ања Тејлор Џои моментално не би можел да ги стаам у таа тема и да влезат у конкуренција на Александра Дадарио, сфаќаш.

И сеа, ваљда поентата на темава е да се дискутира од психолошки аспект, а не само да се ставаат слики од сиНпатијата што сакаш да ја ебеш.

Он топик на темава, мене редовно ми се развиваат симпатии кон одредени селебрити особи од женскиот пол. Моментално на таквата ранг листа високо котираат гореспоменатата Ања Тејлор и Џеси Бакли. Почесно место на таа листа има Ема Вотсон, Џенифер Лоренс, Маргот Роби, Ана Левандовска, Чарлиз Терон меѓу другите, ме мрзи да ги мислам сеа.

А во Јелена Розга на пример сум заљубен 20+ години, и во Даниела Мартиновиќ, и во Натали Портман, и во Адриана Лима.


треба да си фатам девојка дефинитивно.


Иначе не е губење време бе да имаш симпатии у познати личности, може некад ќе ти се погоди среќа ко на тој дечкото што доби дејт со Бушар.
По што е позната Ана Левандовска освен по тоа што се има ебено со фудбалер ?
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.863
Поени од реакции
54.400
По што е позната Ана Левандовска освен по тоа што се има ебено со фудбалер ?
Наградувана каратистка, моментално жена на Роберт, приватен фитнес тренер, нутриционист и не замарај врвна жена е. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.080
Поени од реакции
21.975
Наградувана каратистка, моментално жена на Роберт, приватен фитнес тренер, нутриционист и не замарај врвна жена е. :D
За физички дека е врвна не коментирам. Професионално мислев да не е инфлуенСЕРКА како пола инстаграм.
Иначе еве уште една успешна жена (би ја отворил ко напаѓачиве што ја отвараат нашава одбрана на светсково во ракомет) :


Негде читав дека според нејзино кажување бифшиот бил со нејзе ради реда и дека повеќе уживал во машко друшто па затоа и до развод дошле.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
и многу нормално Лидија Вукичевич.Да требаше да ја крстам деснава рака,сигурно Лидија би се викала )))))
LIDIJA-9-978x1024
... не знам што и треба на Лидија вакви испади, таа одсекогаш беше убава жена, а посебно со својот природен сексипилност, а не вака ме потсетува на Мелита со фотошоп фотографии и тоа со многу лош фотошоп, веќе кога телесно „ја стеснија“ требаше и раката симетрично да ја „стеснат“, ова е вистинската таа!



...ама за се направи таков фотошоп да телото изгледа потесно од сопствента нога, не знам каде е сексипилноста тука, можеби ние жени- на жени не ја гледаме, за разлика од мажите!

 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.863
Поени од реакции
54.400
da ne ti krsam film,
ama go skrsi, parce, mu eba mater :place:
Де бе па ти, како не приметуваш жити се. Пука од пластика целата.

ама после ова детално запазување на медицинскиот зафат, it cannot be unseen.


мрш од инстаграм.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Како што е душа од човек има да го расипам до коска... ептен ми е шеќер:love:
да....ама сега не изгледа така! :D



...со неговата моментална женска! :)
ај да најдеме друг ама да изгледа сега добро, а не на стара слава! мене ич не ми текнува друг, освен Момоа и тој турчинот, ама ги постирав не е веќе интересно!:(
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom