Celebrity crush

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Прв пат слушам за US5 и за Ville Valo!

Инаку сум немал постери од Роби. Единствен постер што сум го имал во животот бил со Лила Филиповска, сеуште не знам точно зошто.

Роби прв пат во филм ја сретнав во "Волкот од Вол стрит". А последно филмче што го гледав со неа беше "Си беше еднаш... во Холивуд". Не се појавува многу во филмот, има некоја споредна улога, ама има неколку сцени само за машкото око. Тарантино многу добро знае да го долови тој момент.

И секако во улогата на Харли Квин. Лудата црта ја прави уште посекси. :love:

"Они се бомби" (колку сакав да ја глуми Меган Кели <3) ми беше онака.
Не ми ја даде таа возбуда која ја сакав, а причината е во заградата.
Другите улоги не и ги паметам толку.

Не можам да ставам слики и гифови. :(
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.979
Поени од реакции
55.055
Прв пат слушам за US5 и за Ville Valo!

Инаку сум немал постери од Роби. Единствен постер што сум го имал во животот бил со Лила Филиповска, сеуште не знам точно зошто.

Роби прв пат во филм ја сретнав во "Волкот од Вол стрит". А последно филмче што го гледав со неа беше "Си беше еднаш... во Холивуд". Не се појавува многу во филмот, има некоја споредна улога, ама има неколку сцени само за машкото око. Тарантино многу добро знае да го долови тој момент.

И секако во улогата на Харли Квин. Лудата црта ја прави уште посекси. :love:

"Они се бомби" (колку сакав да ја глуми Меган Кели <3) ми беше онака.
Не ми ја даде таа возбуда која ја сакав, а причината е во заградата.
Другите улоги не и ги паметам толку.

Не можам да ставам слики и гифови. :(
Колку години имаш бе? :unsure::cautious:

Еве ти го Виле Вало иначе.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Ќе пробам да се произнесам за girlfriend material, и ќе категоризирам изглед, памет, харизма, талент, интелектуалност, сексипил и тн...

Прв значаен пред-пубертетски celebrity crush ми беше Tatyana Ali (Ashley Banks од Fresh Prince of Bel-Air)...
Некоја година после почнаa xnxx авантурите, нема смисла да спамам за тие celebrity crush моменти нели :D ...



До 2016/17та некаде - Charlize Theron апсолутна кралица, Рири исто беше и сеуште е врв, Jennifer Lawrence, Lagertha...

Денес Halsey ми е скроз симпа, само кога има нормална фризура а не шаренилаци, нули, кецови и двојки... Харизма и талент level 99999.

Victoria Pedretti исто, и се гледа харизмата... преубава нежна насмевка и плави очи.

Од Балканот, Сара Јо е лепота од жена. Талентирана и харизматична, жениште.

Од Македоња е тешко да се најде некоја селебрити што делува на girlfriend material. Едина Муса физички изгледа неверојатно (пред се тело), иако хипотетички, мислам дека после 3 минути муабет со неа boner-от ќе го снема. Така да во поглед на МКД ќе идам само и стриктно на физички изглед.

За крај - аnti-crush, Гал Гадот ... стварно е ГАДОТ. ми се стемнува од типката едноставно. Не дека е ружна или нешто, ама едноставно одвратна ми е.
Посмедниот за Гал Гадот не се согласувам ,но различни вкусови имаме што е добро инаку ,,војна,, ќе имаше . Впрочем 70% војни во минатото е причината поради жените

Sent from my SM-N986U using Tapatalk
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Сериозно, никој? Веќе со години ми е најсовршено суштество на планетава
Xenia Tchoumitcheva повеќе - https://www.facebook.com/xeniatchoumitcheva/photos



Денес Halsey ми е скроз симпа, само кога има нормална фризура а не шаренилаци, нули, кецови и двојки... Харизма и талент level 99999.

Victoria Pedretti исто, и се гледа харизмата... преубава нежна насмевка и плави очи.
Огромен лајк за двеве Halsey овде е бомбона, а и Victoria Pedretti беше мед во Haunting of Hill House
 
Последно уредено:

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.950
Конечно, недела дена пробувам фоткава да ја ставам :D

Мојата симпатија од кога бев дете, Винончето. Кога беше во топ форма не знам дали имаше послатко суштество од цурава. Сега е малце старка али и јас одамна не сум 12-13 годишен. Далеку е од ова што беше на сликава али уште има некое шармче што ми прилега. Би ја чувал како маче да ми е дома, али може да ми го дигне новчаникот и да ја снема :D

10400114_56317723397_626104_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom