Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.005
Што мислеа во Јуве кога на Пирло му го дадоа Јувентус...
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
Што мислеа во Недвед и Ањели кога на Пирло му го дадоа Јувентус...
Е така е точно.

Паратичи сакаше искусна варијанта. За ова треба глас да паднат. Сезоната и борбата за титула заврши не дека бев голем оптимист убаво си пишав во фан клубот оваа сезона немам очекувања ама ова е дно.

Пирло треба да си купат на младинци тренер нена прв тим. Можи нема лоша замисла можи фали искуство не знам...

А и добро е ваква сезона да се деси, на секоја ера му иди крај. Белким ќе се сместат некако мн в гла му удрија тие 9 титули. Недвед мора да си оди главен кеивец за отказот на Алегри и изборот на Сари и дел од засилувањата

Нека го вратат Алегри дури е на платен список дури има време Оти и ЛШ ќе е тешко да се фати.
Автоматски споено мислење:

Тука била забавата.

Јувхехехе!!!!!
За Тотенхем не навиваш?
 
Член од
28 септември 2014
Мислења
948
Поени од реакции
1.313
Е така е точно.

Паратичи сакаше искусна варијанта. За ова треба глас да паднат. Сезоната и борбата за титула заврши не дека бев голем оптимист убаво си пишав во фан клубот оваа сезона немам очекувања ама ова е дно.

Пирло треба да си купат на младинци тренер нена прв тим. Можи нема лоша замисла можи фали искуство не знам...

А и добро е ваква сезона да се деси, на секоја ера му иди крај. Белким ќе се сместат некако мн в гла му удрија тие 9 титули. Недвед мора да си оди главен кеивец за отказот на Алегри и изборот на Сари и дел од засилувањата

Нека го вратат Алегри дури е на платен список дури има време Оти и ЛШ ќе е тешко да се фати.
Автоматски споено мислење:


За Тотенхем не навиваш?
Ништо не е завршено сите опции се во игра
 

HULK

Black & White Fighter
Член од
12 август 2008
Мислења
1.891
Поени од реакции
1.186
Aјде бе кулирајте нека земат еднаш и они, 9 години дупење очите им излегоа :D.Реметот си е на место али што има апла струи во федерацијата контра Јувентус има. Ваков криминал од судење одамна неам гледано, па како одмавнува со рацете мислиш Колина е хахххахах :D. Одамна нема жар без публика, извештачено и искривено е се,лигава е станата толкаво дно да не може да се опише, и не е од сега, од пред 3-4 години, лани таков трул Јувентус освои, оваа година ете Милан со Селјасдјсаодхајс како и да се вика ќе освои и то е то :D, Сериа А ака трета лига исток.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
А што има везе, не смеам да зборам? Убаво ми е да гледам како стига кармата.
Не бе онака те прашвам чисто информативно.
Јас пак мислев навикнат си на лузерски изданија па позната територија ти е :icon_lol:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom