Кладилница (Генерална дискусија)

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Последно уредено:
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.559
Поени од реакции
999
Ne te blokiraat na mara?
Автоматски споено мислење:


I jas celo vreme igram i si vadam kes bez problemi, ama eden drugar ne moze da napravi akaunt, pa sakav da te prasam da ne znaes da nè ne blokiraat i nas postojnote korisnici na marthon?
Немам никакво инфо, сега за сега е ок и може да се игра

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Imam pari na skrill i ne mozam na niti edna online kladilnica da napravam depozit , ima li i drug nekakov problem do sega se normalno odese sea poslednio pat ne mozam nikako da napravam depozit !! dali e radi toa so parite na skrill gi stavi od mastercard i ne mozam da gi koristam radi toa ili skrill e veke i zakonski zabranet za online kladenje ??? nekoj drug problem ??
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.095
Поени од реакции
6.734
Најди некој со скрил, префрли му ги па да ти ги врати и решено
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Мертенс ќе ја убие Бушар. Препаметна е за оваа кокошката, плус враќа се како несаглам. На Бушар ако три пати и го вратиш топчето четвртиот пат веќе нема никаков план, удира со цела сила по него па што биде. Три пати имаат играно, 6-0 во сетови, и само еднаш Бушар покрила +4,5.

Лош тип, верувај ми на збор.
:kafence:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Imam pari na skrill i ne mozam na niti edna online kladilnica da napravam depozit , ima li i drug nekakov problem do sega se normalno odese sea poslednio pat ne mozam nikako da napravam depozit !! dali e radi toa so parite na skrill gi stavi od mastercard i ne mozam da gi koristam radi toa ili skrill e veke i zakonski zabranet za online kladenje ??? nekoj drug problem ??
Никаде не е скрил забранет за кладење.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Imam pari na skrill i ne mozam na niti edna online kladilnica da napravam depozit , ima li i drug nekakov problem do sega se normalno odese sea poslednio pat ne mozam nikako da napravam depozit !! dali e radi toa so parite na skrill gi stavi od mastercard i ne mozam da gi koristam radi toa ili skrill e veke i zakonski zabranet za online kladenje ??? nekoj drug problem ??
Ako imas na skrill staveno so mastercard nemozes da se kladis od pred pola god ili povejke i eden drugar go imase istiot problem, samo Visa za kladja.
Koga stavase pari na skrill ne ti izleze opcija dali ke gi koristis parite za gambling?
 
Последно уредено:

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.938
Поени од реакции
24.638
Ako imas na skrill staveno so mastercard nemozes da se kladis od pred pola god ili povejke i eden drugar go imase istiot problem, samo Visa za kladja.
Koga stavase pari na skrill ne ti izleze opcija dali ke gi koristis parite za gambling?
Ја вака се заебав и сеа си стојат 20 евра на акаунтот на Скрил, не можам никако да ги извадам. Кога сум морон, ако ми е. :D
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Ја вака се заебав и сеа си стојат 20 евра на акаунтот на Скрил, не можам никако да ги извадам. Кога сум морон, ако ми е. :D
Добро, толку сте неснаодливи? Најди уше двајца што имаат скрил, свртете ги парите во круг, ќе се изгуби евро на провизијата и ќе можеш да се кладиш со нив.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ob1
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Добро, толку сте неснаодливи? Најди уше двајца што имаат скрил, свртете ги парите во круг, ќе се изгуби евро на провизијата и ќе можеш да се кладиш со нив.
Dzebe pak nema da mozi da se kladi poso ima depozitirano preku mastercard i ne dava opcija dali ke gi koristis za gambling.
Imam jas skrill eve najdi uste eden da probame ama nemozese kaj drugarov pak isto bese...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.938
Поени од реакции
24.638
Добро, толку сте неснаодливи? Најди уше двајца што имаат скрил, свртете ги парите во круг, ќе се изгуби евро на провизијата и ќе можеш да се кладиш со нив.
Брат не е до неснаодливост, до глупавост е, барем во мојот случај.
Кога не се разбирам, место да прашам луѓе што се разбираат да ме упатат, ја ќе се правам паметен. :D
Фала на помош, ќе пробаме сеа со @Chiksy^ да го направиме ова што го предложи ти.
Автоматски споено мислење:

Ама нема повеќе да бидат истите пари.
Пробавме ова, џабе, нејќе.
Кога идам да депонирам пари од Skrill на bet365, ми вика дека не може, бидејќи парите биле првично депонирани од Мастеркард картичка.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom