Каде ова лето? - прашања и предлози за туристички дестинации

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
koga ke se vratime o zadovoltvo ke gi podelam vpacatocite. Se andevam deka rative sto treba da gi otplakam nema da mi go pmatat raspolozenieto :)
Нема, дестинацијата е перфектна поготово ако си отворен за нови култури, беше еден колега од работа. Јас планирам за Рио да одам за година две, само нормално да се заштеди, не е фората да отидеш таму и да јадеш улични цвеќиња :D
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Обично сакам на различно место, ама ова лето ќе биде исклучок и повторно ми се оди на Торони. :D Резервирав 24 јуни до 1 јули
5-8 јули на Блед
8-10 јули на Крањска гора
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
ај некој коментари во врска со летување во Малта ? поз
Прекрасно место една од најубавите држави кај што имам идено, не е баш жешко, и овде е жешко, и сега да одиш нема да зажалиш!! Таму што ми се допаѓа е архитектура,клима, ма нема што не е убаво таму, евтино е (тоа малку кај секого различно е), кога би идела никогаш не би зажалила...!![DOUBLEPOST=1519680235][/DOUBLEPOST]Инаку многу сакам да одам на Филипините, гледав многу видеа а и ми имаат кажувано дека е многу убаво, за тоа си резервирав карта со девојчето и ќе одиме во Септември.... Путангина
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
Dali e ok Torini za odmor so deca? ili dajte nekoja druga destinacija za vo grcija? imav ubava ponuda za vurvuru na sama plaza ama otide
 

Kajgana Shop

На врв Bottom