Vampiria
Поени од реакции
1.479

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Нема Свети Николски дијалект , ако веке е така треба немањички да пишувам ама тешко дека некој ке ме разбере ! А ова тро и троа остана од други теми кога на Ориѓани и Битолчани им кршев филм !
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Vampiria
  Vampiria
  Vampiria
  Хахахаххахах, има да га ебу. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom