Го изгази во втор сет и сега во третиов не мојт да мрднит да му ебам ретардираното англиско копиле ..

16 јули 2013
3.872
4.384
Jas nemam ni za maskiot tenis veke,najlesen sport za mestenje kakvi pari lezat tuka.... Paire gubi od Krueger 2 6 1 6 ma nemoj...Predtoa toj Paul go pleska na Young a pred nekoj turnir i na nekoj drugi.Ke kaze nekoj sega podobri se,nemoze sekoj den barem po 3 4 da gubat os favoritite... Se nadenav denes na Karlovic 10.5+ nemase koj ne go igrase i uspea brejk da naprai :D :D

16 април 2014
7.172
11.305
Кога се направи Кеми,немаше бегање.Еве денеска грбно,благодарение на Шалке 04.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
15 февруари 2010
15.489
15.506
Класика ја играм т2 2+ Бенфика и 0-0 спие да ви ебам се по список..добро бе можи еднаш еднаш во проклетиот мој живот до полувреме да биди влезена или барем еден гол да дадат..пиши ја 2-јка ќе се истурат како Јувентус вчера,пиши ја т2 2+ спие 0-0 цел натпревар

7.172
11.305
Ме интересира зошто не ја играш чиста двојка, туку т2? Дали очекуваш Бенфика да постигне 2 гола и да не победи ? Резултат како 2:2 3:2 3:3 е 100пати поневеројатен отколку 0-1 за бенфика.
Крај краева,голема е веројатноста бенфика да води 0-1 во некој момент од мечот и би бил поблиску со 2ка чиста отколку да чекаш втор гол,така?
Разбирам да изиграш Барса-Реал т1 или т2 вчера или па нашиот убијан Интер што прима голови од кој стигне, ама португалска умрена лига очекуваш Чавес да им постигне 2 гола на Бенф?

23 август 2010
38.741
110.923
Утре ако тепа Копенхаген во гости нека се распадне спортот фудбал, нека не постои веќе. Криминал од екипа се Копенхаген, а овие се многу добра екипа и не гледам како би загубиле утре.

Исто Радванска ќе тепа, пребрзо е ова за Гергес.

Ваљда и мршите Ливерпул може да зачукаат гол да им ебам све неспособно.

LaChupacabraLoca

jedi master
13 октомври 2011
3.531
5.063
Има некој повлекувано пари од оваа нашта 2win.mk ?
Колку време треба за трансакција?

9.288
4.961
Сити губат од Гирона бе хахахах 3+ ја чекам неможат до гол да дојдат глупавиве а не пак да пробаат да дадат гол ..

15.489
15.506
Смрдеше Спортинг на местенка..убедливо најиграна утакмица беше и логично дека ќе заеби..не ја гледам ама многу сумливо ми делува,нема теорија цел свет да ја чека и баш таа да си еби мајката