Кладилница (Генерална дискусија)

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Каков состав изваде Порто..има 18 гола да дадат

@Near

Да не знаеш случајно за Руските клубови дали и за во Европските натпревари важи она руското правило 5 странци и 6 руски фудбалери во составот?
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
Каков состав изваде Порто..има 18 гола да дадат

@Near

Да не знаеш случајно за Руските клубови дали и за во Европските натпревари важи она руското правило 5 странци и 6 руски фудбалери во составот?
Ou go najde covekot :D ne be,mislam za evropski natprevari nema pravilo za stranci. Inaku ke mu ja dupnat glata mislam,mnogu pojak tim se iako nemaat zvucni iminja(osven Smolov i Mamaev),gazdata mislam megu najbogatite rusi e
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Луда работа е кладилницава играј два знака 2 и т2 и двете 0-0,мислам на Пеесже и Порто,какви состави извадија неможат 1 гол да дадат.Стави си ги конечен 2 0-4 ќе завршат двете....
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Луда работа е кладилницава играј два знака 2 и т2 и двете 0-0,мислам на Пеесже и Порто,какви состави извадија неможат 1 гол да дадат.Стави си ги конечен 2 0-4 ќе завршат двете....
Се надевам дека Порто вечерва (или кога и да се враќаат) нема да се вратат дома. 2 и 2-4 ја чекам, ЦЕЛО ВТОРО се бранеа, извадија крилата и напаѓачот, ставија задњни везни и бек, какво големо дно од тим. Мршници!

П.С еве зошто не испадна, касно видов..

Каков состав изваде Порто..има 18 гола да дадат
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Се надевам дека Порто вечерва (или кога и да се враќаат) нема да се вратат дома. 2 и 2-4 ја чекам, ЦЕЛО ВТОРО се бранеа, извадија крилата и напаѓачот, ставија задњни везни и бек, какво големо дно од тим. Мршници!

П.С еве зошто не испадна, касно видов..
хахаха.... проклетие тешко јас па мислев ПСЖ ќе ме урне кога видов 0-0 хт... набрзинка 0-2 порто беше 0-1 полувреме и имав надеж.... ама од нервоза не ја пуштив да ја гледам и гледав ел класико и заврши 0-1 ....
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Луда работа е кладилницава играј два знака 2 и т2 и двете 0-0,мислам на Пеесже и Порто,какви состави извадија неможат 1 гол да дадат.Стави си ги конечен 2 0-4 ќе завршат двете....
Знам како ти е братче,вечната дилема е или конечен 1 или т1 2+..ете јас Јувентус погрешната верзија ја одбрав и си еба мајката утакмицата ама дадоа 2 гола.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.872
Поени од реакции
4.384
Денес би идел со изненадување Таунсенд да ја исцепа на Пуиг....
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.741
Поени од реакции
110.922
Таунсенд може да исцепи само Милка чоколада, ништо повеќе. :D Крава од 150 кила, гони ја у курац. :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.741
Поени од реакции
110.922
@Stefan-kobe Гаврилова- Младенович шо мислиш? :)
Да цркнат и двете курви, е тоа мислам. Не знам стварно, Младеновиќ е во очајна форма, ама жени се ова па иди најди им го крајот. Би требало Гаврилова да добие и да има три сета, ама... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom