Пост на кој сте се изнасмеале

L

Lu

Гостин
Во темата Љубовни проблеми ...
Била љубоморна таман толку колку што требаше. Ова е прв пат толку многу...
Еве ти ја девојка ти на фемина.
А најјакото е тоа што и таму некој и пишал на неа "еве го дечко ти на Кајгана" :pos:
Ги открија :D
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.646
Поени од реакции
1.895
Викни го да излезете и залапај го.

Поздрав и со лесно.
Се згазив од смеење кога го видов.
Генерички одговор ненасочен кон никого конкретно.
Ова се ми се чини беше наменето кон Крусер.
 
Член од
20 октомври 2012
Мислења
3.612
Поени од реакции
6.239
Прашање на Анчо на темата Корисничка Поддршка
Ова „ рефресх “ - незнам што е што го спомнувате,го нема на мојава тастатура.
Пишувам текст подолг,или нова тема,поточно подолго време сигурно еден час,но не можам да го испратам, - „серверот е непослушен - пробајте поново“, ми пишува.
Прашање: Дали додека го пишувам тоа некој таму го веќе чита и прочитал и донесува одлука дека тоа напишаното не е за( во јавност,). Кајгана.
:)
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Никако.
Јас не шмркам марихуана како оние секташине по дискачи што излагаат, што се тресат со тоа косите...тоа е сатанизам. Баш едно другарче се зарази со марихуана еднаш и почна да се понаша како ненормален, идеше скокаше од зграда, се фрли под воз и ги растураше сандачињата у влез.
Не сум ја од тие. Ја за друго се смеев.
Прво марихуана не се шмрка :tapp: и објасни го ова со секташиве (молим те не треси глупости светов чита). А то другарчето не е возможно од марихуана да се ЗАРАЛИЛ па уште еднаш па така да се понаша, сепак прашај го на какви хемии бил или да не си имал психички проблеми дечкото. Патем ако немаш ти искусено неможеш да знаеш како му било на другарчето ти .
"Не сум ја од тие."- од кои?
Добро знаеш од кои, не се праи наудрена.
Тие наркоманите што се занимават со дрога.
А тоа дали шмркате тамо у секта или се шприцате со марихуаните, ич не ме интересира. Ваша работа, што сакате праите само не не заразувајте нас нормалните.
Јас си знам што е најдобро, по една две ракиички и супер ми е, не ми требаат мене тие дроги и такви работи.
:vozbud::vozbud::vozbud: Штета што ivonaaaaa неможе сарказмот да му го разбере :pos::tapp:
 
Член од
6 март 2013
Мислења
59
Поени од реакции
41
:vozbud::vozbud::vozbud: Штета што ivonaaaaa неможе сарказмот да му ги разбере :pos::tapp:
ivonaaaaa многу добро му го разбир сарказмот само малку да го едуцирам дечково o_O
--- надополнето: 25 март 2013 во 13:46 ---
zensko e i se prostuva, ne razmisluvaat oni tolku dlaboko (y)
Без дискриминација молам. Пошто вие маживе сте некоја посебна раса и имате привилегии за "противење" па ние не смееме, е браво тешко жена ти.
Жално :tapp:
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
ivonaaaaa многу добро му го разбир сарказмот само малку да го едуцирам дечково o_O
--- надополнето: 25 март 2013 во 13:46 ---

Без дискриминација молам. Пошто вие маживе сте некоја посебна раса и имате привилегии за "противење" па ние не смееме, е браво тешко жена ти.
Жално :tapp:

Гравот на 3ка или на 1 е поубав ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom