Рок музика и рокерски бендови

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
OOO Giga sto razbira toj be ziti majka ostajgo molimte:wink:
А што разбираш ти?
Имаш 13 мислења и викаш комшии за да пљукате по теми и членови, место да напишеш нешто конструктивно и да развиеш дискусија само кењаш некој ретардирани срања-имаш играчница под форум кењај таму.

Нема везе мозокот е привилегија а не обврска:pos:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
oooooo kakov Knocking be brrrat da ja slusnam samo PARADISE city znaes ti i da si umram rat kako covek:P

Take me down to the paradise city
where the grass is green
and girls a pretyyy:D
ohhhhhh please take me home

Specijalno za The Great od Bate
:pipi:Гнр и аксел педерчето...леле срцка на бато...слеш слешува на гитара леле ама свири добро леле:pos2:

Ooooooo Mesaja ubavo ti vika ovoj drugarov gizo slesh(gnr) ako sakas da znaes e najdobar gitarista na site vreminja zaedno so kirk hamet(metallica):D
Стварно гижо, слеш е најдобар на сите времиња...бољи од него нема...толку е добар што гоцка мастурбира на него а после ритуално си ја пие спермата.

Linkinpark best band ever seen on stage :D:salut:Aerosmith:D IsTo taka so najakata balada Crazy:D
Нема потреба од коментар...се дивиш на линкин парк и аеросмит :helou:

Linkin Park brat se The Best edne od najakite rock bendovi ever da znaes i nivnite pesni ne moze da gi pee sekoj zatoa e tuka CHESTER i *Numb* number one vo celiot svet
МСВ поголем дел од времето мрчи, ама знае и во право да биде...како тоа што ти пишал ама џабе.
Честер оујеааа...имаш постер дома? Гарант и на него онанираш и се надеваш коа ќе пораснеш да бидеш ко него(вујкоти да те силува у анус-пошо тоа нему му правел)



Да сумираме Aerosmith, Linkin Park, Guns&Roses...после обожавање до ерекција на овие 3 бенда ти очекуваш од мене или од некој овде да добиеш почит :pos:
Но секогаш ми се доапаѓал ентузијазмот кај младите драчевци:icon_lol:
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
:pipi:Гнр и аксел педерчето...леле срцка на бато...слеш слешува на гитара леле ама свири добро леле:pos2:

Стварно гижо, слеш е најдобар на сите времиња...бољи од него нема...толку е добар што гоцка мастурбира на него а после ритуално си ја пие спермата.

Нема потреба од коментар...се дивиш на линкин парк и аеросмит :helou:


МСВ поголем дел од времето мрчи, ама знае и во право да биде...како тоа што ти пишал ама џабе.
Честер оујеааа...имаш постер дома? Гарант и на него онанираш и се надеваш коа ќе пораснеш да бидеш ко него(вујкоти да те силува у анус-пошо тоа нему му правел)



Да сумираме Aerosmith, Linkin Park, Guns&Roses...после обожавање до ерекција на овие 3 бенда ти очекуваш од мене или од некој овде да добиеш почит :pos:
Но секогаш ми се доапаѓал ентузијазмот кај младите драчевци:icon_lol:
:pos2::pos2::pos2: Ne si saglam brat, zimi se ti kazvam :vozbud::vozbud:
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Брн кољега не кењај за Аеросмит .. кењај за другите два бенда поише !
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Аеросмит се за никаде, не заебавај. :)

Од толку албуми, 10 песни дали вредат е прашање, другото е безвезе.
 
U

UnholY

Гостин
:pipi:Гнр и аксел педерчето
Burn, стварно не те сфаќам.
Ги мразиш ГНР, а ги сакаш HIM.
Како шо би се рекло, исти курац, различно паковање.
Никаков квалитет од музичко-уметнички аспект, а вокалите, најголемите клитовлажнечки икони.
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Аеросмит се за никаде, не заебавај. :)

Од толку албуми, 10 песни дали вредат е прашање, другото е безвезе.
Е шо ГНР да не имаат боље песни .. Аеросмит не се најбољи ама се прилично добри !
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
А што разбираш ти?
Имаш 13 мислења и викаш комшии за да пљукате по теми и членови, место да напишеш нешто конструктивно и да развиеш дискусија само кењаш некој ретардирани срања-имаш играчница под форум кењај таму.

Нема везе мозокот е привилегија а не обврска:pos:
3000 мислења не играат некоја улога во посед на интелегнција и речник
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Фолен Ејнџел? По моја проценка, минимум 5, можда и појќе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom