petar_joker
Поени од реакции
57

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • батка имаш ли ти сеа легло од расата џуџест пинч?
  ако имаш колку пари ти е кученце со педигре?
  Другар читав нешо скутер кинески си земал во пораните постови па ако може да ми кажеш што како, шо марка е колку троши дали се расипува често позз фала
  Жалам ама не најдов ништо. Во тоа време го користев стариот компјутер, а оттогаш тој е неколку пати форматиран и најверојатно е избришана и семинарската. Ако сакаш можам да ти помогнам во барањето материјали на интернет. А за каде ти треба семинарската? Училиште, факултет?
  Здраво! Видов дека од пред извесно време имаше побарано есеи за Парадоксот на Диоген, Црнила и Диво месо, па ако ги имаш уште дали ке можеш да ми ги пратиш некако, може и само еден, но до утре ми требаат. Фала однапред
  Брат.. дан имаше некоја информација за бијело дугме? кога че доаѓаат повторно кај нас и дали воопшто че дојдат?
  A
  хаха е сега абе бевме застанати два три пати во исто друштво.... ај вторник ке се запознаеме туку ова кај да видам во колку сум на лаборантски по структурно и електротехника има на феит порталот или на јаху групата?
  Иван е закон, Коста по основи ми изгледа како кул тип, Физика не е лоша, толку засега имам видено. Инаку за Англиски уживај (малку е ископлексирана али нема везе), ќе седнеш до мене и си кулираш :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom