#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Луѓе хотмаил не ми дава веќе маилови да праќам, од 2та маила кои ги користам пратив максимум што е можно. Солуција некаква?

ПС. - ми бара да верифицирам акаунт - ама ја нема Македонија во понудениот избор на земји....

Отвори си гмаил :D
 
M

Moon Child

Гостин
Предлагам сите што немате да креирате Твитер профили, таму не морате да оставате име и презиме, доволен е јузер како на форумов и ако сакаме да го омасовиме ова, ќе ни треба соодветен хаштаг. Хаштаг е нешто како канал на мирц, со # пред зборот, се клика и ги гледаш сите твитови на таа тема. Но, најпрво да се договориме кој ќе е хаштагот. Нека ви текне еден збор најпогоден за ситуацијава, мене ми текна на #smiljkovsko ама не знам за странциве колку ќе е лесно тоа да го прочитаат?
Јас имам профил, ама незнам да го ракувам :oops: Ај ќе се уклучам, па ќе пробам некако да се вклопам. Arhangelmkd, таа сум :) Следете ме да се вклопам некако.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
дајте официјални твитер профили од некои од познативе новинари, некои десничари итн
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Еј мислам дека има опција и на Гоогле + за споделување! Ајде кој е активен таму, и кој има пријателчиња споделете!


Добро ти е ова за со Твитеров......ајм ИН :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
дајте официјални твитер профили од некои од познативе новинари, некои десничари итн
На секој сајт од овие Гардијан, Мардијан, ги имате новинарите. Пишете му го името и презимето во срч на твитер или на гугл и ќе ви искочи нивниот твитер профил, потоа пуштете му линк и толку.

За подолг твит од 140 карактери, пишете на гугл tweet longer и ќе се снајдете не е тешко.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Ајде сега СИТЕ регистрирајте се и поддржете ја оваа статија. Регистрација и клик на This Belongs to CNN за да се објави оваа статија !!!
Кликајте за да биде објвавено !!!!!! Пуштете на пријатели од ФБ , Твитер , било дека , нека кликат !!
 
T

templar55

Гостин
Дечки не претерувајте со информации. Немој на некој од страна тоа што му го праќате да му стане досадно... Нека биде кратко и јасно на што сме жртви ние...Ако се заинтересирани сигурно ке не контактираат. Таргет нека бидат израелските медиуми. Мислам дека со нив највеќе ке успееме со овие западниве може и CIA и FBI да ни пратат поради спамирање. Нека бидат имформациите полни со емоции, тоа посебно пали како примерот со kony 2012 и аман за аман нека биде кратко и јасно да тој што го чита сфати за што се збори во 1 минута а не да му зимате цел ден. Само така со успех, инаку ова го зборам со сигурност бидејќи веќе 2 неделни ги оцрнувам муслиманите и наидувам на доста позитивни критики. Поздрав БРАЌА МАКЕДОНЦИ, ВЕЧНИ ДА СМЕ !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom