nikola2
Поени од реакции
410

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Незнам колку пати те опоменив, но ти продолжуваш. Имаш 8 казнени поени, ти фалат уште два и ќе се банираш самиот. Незнам само на кого му водиш инат, себе си или нас.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom