Каде може да најдам? (Општи прашања)

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
Ул. Васил Главинов? На он.нет ја нема, ниту на гугле :D
 

The Wolf

I solve problems.
Член од
25 август 2010
Мислења
88
Поени од реакции
65
Каде може да најдам добар дресер за кучиња? Не некој шупак што ќе го тепа, по можност некој што дресира со кликер.
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
78
моженекој го има поставено прашањето претходно, дали органика продавницата за облека и трансерски ствари што беше кај маршалот измеѓу зградите уште работи и ако не дали има слична продавница како таа?
Ја нема повеќе Органика, сега има продавница за кучиња нешто таму(храна, ова-она).
 
A

Auditore

Гостин
Од каде можам да ја купам книгата 3 metres sobre el cielo у прево 3 метра изнад небо, сакам да ја подарам на една другарка и ме интересира од каде можам да ја најдам.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.838
Поени од реакции
6.841
Абе има ЈСП линија која оди до Матка?
 
Член од
1 октомври 2010
Мислења
368
Поени од реакции
31
Да не знае некој кај можам да најдам шок бомби и/или солзавец (или слични средства за растерување на стока во човечка форма), потребно ми е за растерување пијаници од кафана, неможам да поднесам повеќе...
ako si za najmuvanje na obezbeduvanje pisi u pp moi drugari se bavat so toa ...profesionalnost do maksimalno nivo ..so site sertifikati i dobra cena
 

The Wolf

I solve problems.
Член од
25 август 2010
Мислења
88
Поени од реакции
65
Каде може да најдам добар дресер за кучиња? Не некој шупак што ќе го тепа, по можност некој што дресира со кликер.
Shameless self-bump.

Луѓе бе! Никој не знае добар дресер?
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
771
Поени од реакции
373
Каде да купам некој најевтини кондоми и колку пари се? :)
 

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Каде да купам некој најевтини кондоми и колку пари се? :)
Најевтини ти се по трафики 10 денари на парче ама џабе ќе ги трошиш тие 10 денари коа ионака е дупнат кондомот.
Инаку Дурекс или Спортекс од 90/110 денари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom