Patrick Bateman
Поени од реакции
78

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • O
  ако те усреќуе ради сликава што ти е стаена не ручав...алал да ти е :D:D
  patrick, тестовите се 250мегабајти.
  72 слики се. Да ти ги пратам вака неможам.
  Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom