Football Manager 2011

M

marko 1996

Гостин
Man city.JPG
Е ова ти се вика одбрана :) Иначе по втор пат прашувам не ми одговоривте дали да го зиам нејмар за 39 - 40 мил?
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Еј, по незнам кој пут се враќам на играва :toe: и сеа ја спуштив Руската верзија и од кога ќе го ставам пачот нејќе да го чита цд-то, некоје решение..?
 
M

marko 1996

Гостин
Еј, по незнам кој пут се враќам на играва :toe: и сеа ја спуштив Руската верзија и од кога ќе го ставам пачот нејќе да го чита цд-то, некоје решение..?
Прва грешка , не си требал руската да ја симнеш , симни ја англиската и после пробај.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Ај некој добар човек да ми прати по пп скин и да ми каже како да го оклучам
Благодарам
по можност темен да биде
 

Lovec

http://trophymanager.com/
Член од
14 февруари 2010
Мислења
65
Поени од реакции
1
ме сјеба мене 2014 год е веке а стално излегува краш дамп и некој ако може да ми помогне очекувам секаква помош
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Прегледај го приврзокот 38800
Е ова ти се вика одбрана :) Иначе по втор пат прашувам не ми одговоривте дали да го зиам нејмар за 39 - 40 мил?
Која сезона е? Ѕверосан е или останат е за нигде? На минатио костеше, ми го споредуваја со Меси, сеа на овај баш немам видено каков е. Ако е влезен во форма и во најубајте години вреди, иначе заеби.
 
M

marko 1996

Гостин
Која сезона е? Ѕверосан е или останат е за нигде? На минатио костеше, ми го споредуваја со Меси, сеа на овај баш немам видено каков е. Ако е влезен во форма и во најубајте години вреди, иначе заеби.
Neymar.JPG
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Некој да сподели добар тренинг?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.569
Поени од реакции
14.343

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Ехее само 3-ца останале од стариот состав..

Инаку добро тимче

Со две 4-ки :)
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Брат без навреда али безвезе ти тимов, ептен офанзивен. Можда против компјутер тепаш се живо, али да играш против други играчи со овај тим ќе го јајш стапот. Сепак секој си има свој стил на игра, јас на пример без добар ДМЦ нема шанси да играм. Позз :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom